Dlaczego milllifire cale collifire?

Te jasne "ubrane" Ptahi pojawiają się natychmiast po wystąpieniu zimna. Wydawali się noszenia mrozu na skrzydłach, śniegu, ogólnie - zima.

Oto stąd, że rosyjskojęzyczna nazwa ptaka poszła, która nazywa się pirrhula pirrhula. Latem te pióra mieszkają w bardziej północnych szerokościach geograficznych, a na zimę wyprowadzą się trochę na południe, robią go wyłącznie w celu znalezienia żywności.

Dlaczego milllifire cale collifire?
DLACZEGO MILLLIFIRE CALE COLLIFIRE?

A we wszystkich ptakach nie został wymyślony z natury, aby nosić zimno, po prostu zorganizował ich cykl życia.

Tak więc słowo "walklight" pojawił się w ludziach z faktu, że jest tym, który "przynosi śnieg". W lasach Rosji jest zwykły gil. Ogólnie rzecz biorąc, na terytorium Eurazji (a więcej tego ptaka nie żyje nigdzie) Istnieje pięć gatunków borówki. W rodzinach tych ptaków panuje ścisły matriarchaty. Swairee Samiale utrzymują swoje "zawężone" w swoich myśliwych.

Dlaczego milllifire cale collifire?
Snegiri - ptaki zimowe.

W XIX wieku, w Rosji, było modne, aby zachować w domu walki byków w domu, ponieważ te ptaki mają wyjątkową zdolność - powtórzyć dźwięki innych zwierząt, które były nazywane w ludziach "Rosyjskie papugi".

Dziś bullfinches jako zwierzęta - zjawisko jest bardzo rzadkie. Tak, i naucz tych upierzonych sztuk "zbrojenia" - to nie jest prosta sprawa. Ale najlepiej, aby nie prowadzić tych wspaniałych dołów do klatki, ale po prostu podziwiać ich głos i luksusowe upierzenie, spacerując po zimowym lesie.