Ptaki afryki

Tkanina

Z dusznej dżungli Kongo do płonących piasków Sahary i Namibii do Savannesa, a śnieżne wierzchołki Kilimandżaro, Afryka reprezentuje ogromny zakres warunków klimatycznych, które sprawiają, że w sobie szeroki wybór zapierających dech w piersiach ptaków w Afryce.

Ornitologia tego kontynentu jest bliską analogią z wieloma rodzajami Europy i Azji Południowej. Tak więc na północnych brzegach Afryki trudno jest znaleźć co najmniej jeden rodzaj ptaków, które również nie mieszka w innych krajach graniczących w Morzu Śródziemnym. W dziedzinie Nilu i na północnych brzegach Afryki istnieje wiele ptaków, które można znaleźć w Arabii, Iranie i Hiszpanii. W gnieździe pustyni gatunki przystosowane do niekorzystnych warunków tych intensywnych miejsc. Republika Południowej Afryki jest prawdziwą obfitością różnego rodzaju ptaków.

Tkanina

Afrykański wąż

Formy lub ptaki - zabiera się - bogata grupa małych ptaków wróbli. Modele są osobną rodziną kontekstową, numerowanie 272 gatunków. Zewnętrznie są one bardzo podobne do wróbla, bębnów i owsianych, które są ich najbliższymi porodami, ale styl życia obiektów jest osobliwy.

Rozmiar modeli różni się od 7,7 do 30 cm długości. Na pierwszy rzut oka łatwo jest zaakceptować dla wróbla, mają te same proporcje ciała, ogona i skrzydeł, krótkiego i grubego dziobu, co daje im ziarniste ptaki. Obraz większości gatunków jest bardzo skromny, brązowy, szary, czarne dźwięki przeważają, a ciało ptaka często umiera z małymi pendinami.

Wskazówki - typowe mieszkańcy Afryki, chociaż niektóre gatunki znajdują się na Madagaskarze, w południowej Azji i południowej Europie. Zamieszkuje te ptaki otwarte krajobrazy - sawanny, panowie, mniej często pół-pustyni lub obrzeża lasów, ale nigdy nie spotykają się w gęstych lasach i pustyniach. Wynika to z cech biologii ptaków: gniazdują tylko na drzewach, a pasza patrzy tylko na otwartych przestrzeniach. Voil Voil - zwolniony, ale nie melodyjne dźwięki, podobne do tweetu wróbla.

Wszystkie rodzaje tkanin ptasi ptaków i ich grupy mają co najmniej kilka dziesiątek ptaków, oddzielne gatunki stanowią ogromne skupiska tysięcy tysięcy i miliony osób. Największe stada zwykłych obiektów społecznych i czerwonych filców, których kolonie gniazdowskie są do 10 000 ptaków, a cała opakowanie po usunięciu potomstwa wynosi do 40 milionów.

Webs - wyłącznie ptaki ziarniste, w naturze żywią się ziaren i nasion dzikich ziół, aw krajobrazach kulturowych chętnie karmić się na polach płatków zbożowych. Ze względu na ogromny rozmiar stad i całkowitą liczbę wszystkich typów modeli odgrywają znaczącą rolę w cyklu substancji. Łącznie miliardy obiektów rocznie zniszcz tysiące ton nasion, obracając je w tony mas żywych. Z kolei samych płomieni reprezentują tę samą masową produkcję dla wielu gatunków zwierząt. Na karmieniu modele latają wcześnie rano i szukają jedzenia aż do południa, są ukryte w zaroślach i spać lub angażują się w toalecie, wieczorem ponownie idą do poszukiwania żywności do ciemności.

Afrykański wąż

YOLVERY TOKO

Długość ciała afrykańskich węża osiąga 80 cm. Ten ptak jest dystrybuowany w mokrych obszarach Afryki na południe od Sahary. Żywi się rybami, żabami i skorupiakami. Podczas polowania można zobaczyć tylko głowa ptaka wystaje z wody - jej długi szyja pozostaje pod powierzchnią wody, aby zdobyć zdobycz. Po polowaniu, snaje dają pióra do wyschnięcia, siedząc na słońcu z otwartymi skrzydłami.

Snake Afryki często gniazda razem z czapli i kormoranami. Na gałęziach drzewa, kobieta buduje zbieranie gałęzi z gałęzi z liśćmi i nagim wędkami, które ostrożnie przynosi mężczyzn. Ptak jest zwykle opóźniony przez 3-5 jaj białych i niebieskich kolorów i kosztuje 28-30 dni. Pisklęta wykluwa się absolutnie nagich, modrzela ich oboje rodziców. W przypadku niebezpieczeństwa pisklęta wykluczają się z gniazda jak młode gry i ukryj się w grubej roślinności ziołowej. Jeśli alarmujący sygnał brzmiał na próżno, zostaną zwrócone na rozmieszczone miejsce. Po osiągnięciu wieku dwóch tygodni, uprawiane pisklęta często wypadają do wody z gniazda, ale następnie niezależnie zwracają, nie uciekając do pomocy rodziców. Na zewnętrznej krawędzi gniazda gromadzi miot ptaków, wiszące pod słonecznymi promieniami, nabywa widok białej tablicy i przywiązuje oko ptaka.

YOLVERY TOKO

Punkt pingwin

Yolvery Toko należy do małych rodzajów rodzina ptaków nosorożców. Toko jest absolutnie bezpretensjonalny dla jedzenia i karmienia w głównej rzeczy, w której znajduje się w tym obszarze, gdzie gniazdo ptaków. Ważnym elementem ptaków żywieniowych jest owady. Poza tym, ptaki jedzą jagody i owoce, które wybierają z ziemi lub znajdują na drzewach. Yolvery Toko nie odmawia również cieszenia się małymi jaszczurkami i innymi zwierzętami, które, naciskając łapę na ziemię, zabij potężny bilon. Te ptaki połknąć górnictwa całkowicie, później pobity przez kości owoców nie przeznaczonych przez ciało i chitinowe szkieletyki owady.

Yolvery Toko mieszka na obszarach w pobliżu zarośla krzewów i zapylania lasów, zwykle par lub małych stad, do 12 ptaków. Te ptaki nie śpią cały dzień, ale szczyt ich aktywności spada rano, a później popołudnie.Toko ma zaskakująco potężne głosy, które usłyszały nawet opublikowane. Wiedzą, jak gwizdać, przeniesienie, wyrywać i publikować dźwięki rur. Dziób na bieżącym jest nie jest tak silny, jak w ptakach kaszlowych nosorożców, ale nie mniej imponujący, ale Yatagan przypominają swój kształt.

Kolor dziób TOKO ma zasadniczą rolę w klasyfikacji gatunków tych ptaków: rozróżniają czerwone, żółte i czarne, czarne i czarne. Wszystkie ptaki nosorożca dobrze znają, ale idą raczej niezręcznie.

Po pojawieniu się kobiecych piskląt, około 10 dni spędza w dysputach. Do tego czasu, a także podczas wypadków jaj, mężczyzna ją karmi. Pisklęta męskiego paszy z masą Keshitce, która odpychają je prosto w dzioby.Gdy tylko pisklęta się nie lekko rosną, kobieta robi dziób w shaperu ściennym i leci z gniazda. Począwszy od tego okresu pisklęta karmić obu ptaków. Pisklęta niezależnie układają dziurę, pozostawiając lukę, przez który rodzice dają im jedzenie. Young Birds Toko wylatuje z gniazda tylko za trzy tygodnie. Co ciekawe, krzyki ptaków dorosłych są zachęcane przez pisklęta wybierane z gniazda, ale nie pomagają im w tym.

Punkt pingwin

African Marabou

Punkt (Dondle, Blackged, African) Pingwin - Osiąga długość 65-70 cm i wagowo 3-5 kg. Przegląd punktu pingwinu na wybrzeżu Republiki Południowej Afryki i Namibia i pobliskich wysp w obszarze zimnego bengalskiego. Ten pingwin otrzymał jeden z nazwisk z powodu jego przypominającego osiołka. Gniazda, jak wszystkie pingwiny, kolonie. Te pingwiny w wodzie mogą rozwijać prędkość do 20 km / h, nurkować głębiej niż 100 m i zatrzymanie oddychania przez 2-3 minuty podczas karmienia pływają 70-120 km w oceanie. Kanał ten rodzaj płytkiej ryb (smażenie śledzia, Anchokowa, Sardin i Dr.). Temat Donkey Penguins zaczynają się w wieku 4-5 lat. Ich murarstwo składa się z dwóch jaj opartych na obu rodziców z kolei około 40 dni. Pisklęta pokryte są brązowo-szarej, później - z niebieskawym odcieniem. Sezon hodowlany jest wyraźnie wyrażony i różni się w zależności od tego miejsca.

Dziś populacja pingwinów osła szacowana jest na 140-180 tys. osoby fizyczne. Widok jest wymieniony w Międzynarodowej Czerwonej Księdze i czerwonej Księdze Republiki Południowej Afryki. Liczba tych pingwinów gwałtownie spadła na początku XX wieku w wyniku aktywnej kolekcji jaj. Tak więc na przykład na wyspie Dassin w latach dwudziestych. Około 1,5 miliona gniazda. ptaki. W okresie od 1900 do 1930 r. Zebrano 450 tysięcy jaj na rok, aw 1919 r. Zgromadzono numer rekordu - 600 tysięcy jaj. W latach 50. XX wieku zebrano 100 tysięcy jaj, ale w 1956 r. Liczba pingwinów osła otrzymał tylko 145 tys. Osób, aw 1978 r. Zmniejszył się do 22,4 tys.

African Marabou

Bald Sip

African Marabou - Ptak związany z rodziną. Jest to największy przedstawiciel rodziny w kształcie liście i rodzaju marabula. Długość korpusu największego przedstawiciela oddziału Aistoid waha się w zakresie od 1,15-1,52 m na skrzydłach skrzydeł w zakresie od 2,25-2,87 m i masa ciała 4.0-8,9 kg. Oddzielne kopie mogą mieć skrzydła skrzydła do 3,2 m. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni są większe niż kobiety o tak dość wspólnej rodziny Storky.

Cechy wyglądu w Afryki Marabou są prawie całkowicie nieobecne, a opis jest charakterystyczny dla znaczącej części pierza. Obszar głowy i szyi ptaka obejmuje stosunkowo rzadki spin. Również na ramionach znajduje się dobrze rozwinięty i wymawiany puszek "kołnierz". Szczególną uwagę przyciągają dużą wielkość i wystarczająco ogromny dziób, którego całkowita długość często osiąga 34-35 cm.

Ptak spoczynkowy charakteryzuje się lokalizacją dziobu w dziedzinie nadmuchiwania i mięsistych szyjki macicy lub torby gardła, która nazywa się "poduszką". Czyszczenie, położone na całkowicie podrobionych obszarach, ma różowy barwienie i dobrze widoczne czarne plamki na przedniej głowicy. Główną różnicą między młodym afrykarem Marabou jest obecność bardziej słabszą górną część i znaczną liczbę piór w strefie kołnierza.

Marabou odnosi się do kategorii społecznych ptaków, które zostaną wyciągane z dość dużymi kolonami i nie bałem się znajdować w pobliżu osoby. W niektórych przypadkach ptaki tego rodzaju pojawiają się obok wiosek i wysypiska, gdzie istnieje okazja, aby uzyskać wystarczającą ilość jedzenia.

Ten rodzaj opierzonych w naturalnych warunkach naturalnych wykonuje niezwykle ważne zadanie - w wyniku jedzenia zwłok, istnieje bardzo skuteczne oczyszczanie ziemi, a rozwój chorób lub dużych, niebezpiecznych epidemii.

W dzikiej przyrodzie, afrykańskie Marabou mieszka, z reguły, nie więcej niż ćwierć wieku. Utrzymanie w niewoli, ptaki tego rodzaju łatwo czeka do wieku 30-33 lat. Pomimo specyfiki diety jadalnej, dorosłe ptaki tej rodziny mają dość wysoką odporność na najczęstsze choroby piór.

Bald Sip

Sekretarka ptaków

Bald Sip - Duża rodzina rodziny ptaków, upadek. Dystrybuowane w suchej górze i płaskich krajobrazach Europy Południowej, Azji i Afryki Północnej, również gniazdować w górach Kaukazu (choć w innym czasie znajduje się daleko poza tym regionem) - zachowała się odosobniona populacja na Krymie. Obszar i całkowitą liczbę tego gatunku są stopniowo zmniejszane, chociaż Światowy Związek Notrody do tej pory nie uważa go za wrażliwe.

Bardzo duży sęp z długimi szerokim skrzydłami i szerokim ogonem. Długość ciała 93-110 cm, rozpiętość skrzydeł 234-269 cm. Charakterystyka twarzy - nieproporcjonalnie mała, pokryta białą głową, wydłużony dziób hakowany, długi szyja z rozszerzonym kołnierzem piór, krótki okrągły ogon. Całkowity kolor ciała jest brązowy, lekko jaśniejszy z czerwonawym odcieniem poniżej. Mucha i kierowanie ciemnobrązowym, prawie czarnym. Radgina żółtawo-brązowy, płonący szary, nogi ciemnoszary. W kolorze mężczyzn i samic nie różnią się od siebie. Upierzenie młodych ptaków jest bardziej blade i monotonny czerwonawo-brązowy.

Szybowanie ptaka, z gładką powierzchnią z trudnością wznoszą się w powietrze. W powietrzu ciągnie do mnie szyję, obniża głowę i stawia pierwotne klapy latające (wyglądają jak "fan palca"). Skrzydła skrzydła rzadko, powoli i głęboko. Krzycząc dość rzadko, chociaż w porównaniu z innymi grifami jest uważane za więcej rozmów. Głos - różnorodność syczącymi i ochrypłych dźwięków tonących, opublikowany głównie podczas wykrywania produkcji lub na wakacjach. Zwykle spełnia grupy.

Sekretarka ptaków

Bocian

Sekretarzowy ptak został najpierw opisany przez zoologa Johann Herman w 1783 roku. Jest dystrybuowany w całej Afryce na południe od pustyni Sahary, z wyjątkiem pustynnego Namib, wybrzeża i grubych lasów równikowych.

Preferowane w siedlisku sekretarza ptaków są otwarte łąki i sawanna, choć znajdują się w półpustych i obszarach z lasem dachowym na wysokości nie więcej niż 3000 powyżej poziomu morza. Pernaya preferuje obszary, w których wysokość trawy nie przekracza miernika, co zapewnia go dobrego przeglądu miejscowości. W prawdziwej pustyni, a także w gęstych lasach, sekretarka ptaka nie spełnia.

Część dorosła rośnie wysokości od 0,9 do 1,2 metra, mającą wagę w zakresie od 2,3 do 4,2 kg. Rozpiętość skrzydła zmienia się od 1,2 do 1,35 metra, samice na wymiarach trochę mniej mężczyzn.

Sekretarzowy ptak ma wystarczająco dużo niezwykłego wyglądu dla przedstawiciela oddziału sokoła. Ma stosunkowo małą głowę, szaro-biały dziób, długą szyję i ciało podobne do orina. Jednak w przeciwieństwie do innych przedstawicieli drużyny, sekretarz ma wyjątkowo długie nogi kończące się krótkimi palcami z głupotymi pazurami. Z zewnątrz wydaje się, że ptak stoi na szczudłach.

Zakłada się, że sekretarze ptaków para są utworzone na całe życie. Reprodukcja jest możliwa przez cały rok, ale jego szczyt spada na okres od sierpnia do marca. Małżeństwo przechodzi całkiem gwałtownie, męski troszczy się o kobietę, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Parowanie zwykle przechodzi na ziemię, rzadziej na drzewach.

Oba jednostki uczestniczą w budowie gniazda, który zwykle znajduje się na płaskiej górnej części akacji lub innego drzewa kolczastego. Sama gniazdo gniazdo ma postać platformy o średnicy od 1,5 do 2,5 metra, wykonane z gałęzi i wyłożone grubą warstwą trawy, wełny, obornika i innych materiałów. Para wraca do starego gniazda do hodowli i odmówić go tylko w przypadku, gdy jego msza stała się zbyt duża, a jest okazja, że ​​gniazdo spadnie na ziemię.

Bocian

Żuraw wenecki

Afrykański bocian-razujący - czarny ptak z aistii rodziny, jeden z dwóch członków Rodziego Storks-Razin, drugiego członka tego rodzaju - indian bocian-razin. Podobnie jak inny członek Raze-Gangu, afrykacyjna aist z rogącą ma wyjątkowy dziób z luką między śrubą a podłączeniem, dobrze przystosowanym do jadalnego zachowania obu gatunków. Bociany te są głównie zasilane przez duże ślimaki wodne, a taki niezwykły dziób jest przydatny do wyodrębniania małżu. Średnia wysokość afrykańskiego aist-razina zmienia się w odstępach 80-94 cm, a waga 1-1,3 kg. Mężczyźni, jako reguła, więcej samic. Filiżanka czerni i ma błyszczący zielony, brązowy lub fioletowy cień na piersi. Duży, przyniósł odcień. Lukę między śrubą a połączeniem wynosi około 5-6 mm. Na prawie bezpośrednie klingice istnieje kilka małych podkładek kolumnowych (około 20-30), które pomagają ptakom usunąć mięczaki z zlewu. Oczy są szare, a nogi są ciemne.

Afrykański Bocian-Razin znajduje się w Afryce, na południe od Sahary, a także na Madagaskarze, głównie w zachodnich regionach wyspy. Ten rodzaj bocianów regularnie migruje w Afryce Zachodniej w sezonie suchym. Migracja dzieje się przez stada, ale loty te nie są zbyt dobrze badane.

Afrykańskie bociany straszy na żywo w rozległych podmokłych słodkowodnych, jeziorach i rzekach, polach ryżowych i zalanych równinach. Wolą dzielnice w pobliżu drzew gniazdujących.

Reprodukcja spada w sezon deszczowy, w okresie od sierpnia do maja, ze szczytem w styczniu-marzec. Afrykańskie bociany-dystrybucja tworzą kolonie z różną liczbą par. Gniazdują na drzewach, z reguły, nad wodą, a czasami w trzcinach. Ten średniej wielkości ptak buduje stosunkowo małe gniazdo o szerokości około 50 cm. Materiały budowlane do gniazda serwują gałązki i trzciny, a miot składa się z roślinności wody, źródeł, ziół i liści. Żeńskie odstępy 3-4 owalne, kredowe białe jajka. W okresie inkubacji, około 25-30 dni, oba przekładnie przemienne na przemian masonerii. Podczas wykluczania piskląt ma ciemny pistolet i dziób z luką, jak dorosły afrykański stript-ray. Odprawa stopniowo wzrasta od kilku lat. Niezależność od rodziców występuje w wieku około 50-55 dni po wykluciu, gdy upierzenie jest w pełni utworzone.

Żuraw wenecki

Las Udod

Żuraw odpowietrzający mieszka w Afryce Savannah, wolą osiedlić się w pobliżu Acacia zarośniętych na łąkach wypełniaczy i wybrzeżu jezior słodkowodnych i bagien.

Przeważnie zatłoczony żuraw wygląda jak wszyscy przedstawiciele rodziny Caravel. Jednak ten piękny ptak ma szereg charakterystycznych cech, głównym, z którego jest wspaniały wynik na głowie. Khokholok jest tworzony przez sztywne złote pióra, dzięki czemu żuraw ma swoją nazwę. Na podbródku na żurawie, jest jasne czerwone kolczyki, które jest torba gardła jak indyka lub kogut.

Z pomocą worek gardła ptaków sprawiają, że klaskanie brzmi w okresie małżeństwa, aby przyciągnąć płeć przeciwną. Ci przedstawiciele żurawi, w przeciwieństwie do ich krewnych, są zorganizowane na noc na gałęziach drzew. Dlatego ptaki mają długi tylny palec, z którym dźwig jest trzymany na cienkich gałęziach podczas snu. Muszę powiedzieć, że żuraw żywiołowy osiąga wagę do 5 kg, a wzrost ptaków około 1 m w oddechu skrzydła zaledwie mniej niż 2 m. Aby tak duży ptak na drzewie nie jest taki prosty. A Ventrenoszny Zhuravil nie jest pracą.

Żuraw żywności prawie wszyscy, którzy spotkają go po drodze. Cieszę się, że z nasionami roślinami, pędy ryżowe i ziarno, nie odrzuca różnego rodzaju owadów, wśród których przeważają muchy i koniki polne. Menu tego dźwigu uzupełniają płazy i gady, a także ryby i kraby. Dźwig Venious - Osadowany ptak. Dlatego migruje w poszukiwaniu żywności i partnera w okresie reprodukcji wyłącznie w jego zakresie.

Co ciekawe, rodzice nie dbają o pisklęta na krótki czas, ponieważ tylko wyklute dzieci mogą iść do niezależnego życia po dniu później.

Las Udod

Medyczny Skazchik

Udod to mały jaskrawy ptak z Hokholmom i długim wąskim dziobem. Udod mieszka na południu iw centrum Europy i Azji, a także w Afryce, na otwartym obszarach z krzewami lub drzewami, w Savannah, na łąkach i pastwiskach. Poznaj fuzję może być w ogrodach owocowych lub winnic. Udod - nie ptak buggy, ale nadal osoba będzie zachowa.

Długość ciała pola od 25 do 29 cm zakres skrzydeł wynosi 44-48 cm. Na głowie jest charakterystyczna khokholok z piór, pomarańczowo-czerwony kolor z czarnymi wskazówkami piór. Jego długość od 5 do 10 cm i zwykle jest skomplikowana, ale podczas lądowania Udod oddal go w postać wentylatora. Głowa, szyja i piersi zmienia się z podgatunków z kolorze różowego do kasztanowca. Szeroki, zaokrąglony kształt, w czarne i białawo-żółte paski. Środkowy ogon, czarny samotny. Różowy czerwony brzuch, z czarnymi paskami wzdłużnymi po bokach. Dziób jest długi, około 4-5 cm, cienki, zakrzywiony.

Udod pasza z małymi zwierzętami bezkręgowców: owady, ich larwy i lalki (MOŻE chrząszcze, Zhukov-tubylcy, kubki, koniki polne, motyle, pałeczki stepowe, muchy, mrówki, termity), pająki, mocy, wiele, a także małe mięczaki. Czasami ptak obejmuje dietę płazów i gadów, na przykład żaby, jaszczurek, węży.

Jedzenie fauddled na powierzchni ziemi, w niskiej trawie lub nagich ziemi. Długi belfer pozwala na szturchanie ptaka w oborniku, pale śmieci, zgniłym drewnie, robią płytkie doły w ziemi. Ponadto Udod może znaleźć żywność obok pastwiska bydła. Ze względu na krótki język Udod nie zawsze jest w stanie połknąć zdobycz z ziemi, więc najpierw rzuca go w powietrze, a następnie połowy i jaskółki. Duże chrząszcze Udod łamie się na części, połamając na ziemię.

Medyczny Skazchik

Singe Sorokoput

Medoids - ptaki, które są bliskimi krewnymi DYATLOV. Żyją w Azji Południowo-Wschodniej i Afryce z Senegalu do Etiopii. Nazwa ptaków jest dość zgodna z ich zajęciami. Na wolności znajdują się gniazda pszczół na niektóre znaki znane jedynie zaopatrzenie medyczne.

Ten rodzaj opierzonych, gdy tylko nie zadzwonią: Medycyna, Marrots, Kukułka Pszczoła, Wskaźnik, Black-Medical Barrel, Cuckoo - Barrel medyczny, Bar Medyczny. Ptaki prowadzą osiadający styl życia i rozłóż całą Afrykę.

Kolektor medyczny przypomina wróbel, ale większy rozmiar i motley. Ptak z gęstą budową, krótki ogon brązowy i długie skrzydła. Back jest pokryty piórami szaro-brązowego koloru, brzucha-szary brzuch, czarnego gardła, na ramionach jest jedna żółta plama.

Liczne przecieczki są rozrzucone na skrzydłach. Karody Eye Carod, Ranadoushin Collele Collety of Worth Tinge. Dziób nie jest zbyt masywny, żółtawy biały kolor, brązowo-szare nogi są dość krótkie.

Baryłka medyczna jest dużym gospodarstwem, jedzą nie tylko kochanie, ale także wosk, a same pszczoły. W przypadku braku takiego jedzenia jest w stanie jeść inne owady. Nie wszystkie zwierzęta są w stanie strawić wosk, te substancje mieszkalne są zbyt złożone w strukturze. Ale mały afrykański ptak doskonale radzi sobie z problemami trawiennymi.

Nie tylko, że ptak ruina gniazd pszczół, więc rabunek przyciąga inne zwierzęta - pawiany, mangoshos, borgers. Znaleziono miód, ptak robi specjalne dźwięki, pukając borsuk z jego otworu. W Afryce to zwierzę nazywa się Rahelem. Jest wysłany po plastrze miodu. Pomóż łamać gniazda i pawianów. Ludzie nie są również niechęci do korzystania z usług barker medycznych, znajdując miód, zawsze zostawiaj jej udział ptaka. Więc plemię Boraganowa, doświadczając wadę słodkiej żywności, odnosi się do wskaźnika. Zebrany miód jest przechowywany w skorupy strusie jaj i służy jako specjalna uczta dla drogich gości.

Bird - Medied Western Lifestyle. Upierzenie ruchu pozwala ptakowi pozostać niezauważalne na tle grubych liści drzew. Czasami plaster miodu pozostawia odstępujące miejsce na złapanie i połknięcie owadów zagrożeń, ale zachowanie ptaka zmienia się dokładnie, jeśli można wykryć gniazdo pszczoły. Wyciąga ogon, martwi się, krzyczy bez przerywania, aby przyciągnąć większą linijkę, aby pomóc.

Singe Sorokoput

Czapla-gigant lub gigantyczna czapla

Rod Sorokoputa z kilkunastu gatunkami jest szeroko rozpowszechniany w Eurazji, Afryce i Ameryce Północnej. Te ptaki jednocześnie śpiewają i drapieżne, takie rzadkie i niezapomniane kombinacja.

W opisie wszystkich gatunków Sorokoputów są powszechne cechy: ptaki o małym rozmiarze, długość ogona przekracza długość skrzydła przed "maską" z czarnych piór. Dziurki są dość duże ze śrubą w postaci haka, jak większość drapieżnych ptaków, które pomagają przerwać produkcję. Czerwone, białe, szare i czerwone kolory zwyciężyły w kolorze. Tylko oddzielne gatunki południowe czwartych wyróżnia się jaśniejszym i zauważalnym upierzeniem. Kobieta zwykle lekko lżejsza i skromna w kolorze niż mężczyźni.

Pomimo piosenkarza i skromnych rozmiarów, Sorokoputs są prawdziwymi drapieżnikami. Żywią się nie tylko z chrząszczy, motyli, pająków, gąsienic i innych owadów, ale nawet gryzonie małych rozmiarów, żab, jaszczurek, małych ptaków.

Każdy rodzaj nieznośny jest rozprowadzany w określonym obszarze. Ogólnie rzecz biorąc, ich siedlisko jest bardzo szerokie, a nie obejmuje Australii i Ameryki Południowej. We wszystkich innych częściach świata znajdują się jakieś rodzaje tego ptaka.

Sorokopoute woli mieszkać w stepu leśnym, krzewy, gajach i ogólnie preferuje otwarte przestrzenie o wysokich drzewach, które pomagają mu na polowaniu. Migracja sezonowości flipusów zależy od miejsca życia ptaka. Na przykład mieszkańcy północnych regionów Szary Sorokopoute i zwykły Zhuralanie są ptakami lotów, a zimą migrują na południe od ich zwykłego zakresu. Wszyscy inni czwarty prowadzą osiadający styl życia lub wędrówki.

Czapla-gigant lub gigantyczna czapla

Brilliant Skrzerets

Czapla-Goliata, Lub Giant Czapla lub Giant Giant - Ptak Owlavaya z rodziny rasowej. Heron Goliata - największy przedstawiciel rodziny rakietowej. Wysokość osiąga 155 cm, waży co najmniej 7 kg, zakres skrzydeł - 210-230 cm. Kasztanowiec głowy i szyi, tors - szaro-brązowy, brody biały. Dziób średniej długości, bardzo potężny. Czapla Goliata mieszkają przez całą Afrykę na południe od Sahary. Czasami schroniska i gniazda w Azji. Dorosłe ptaki osiedliły się, młodych lotów z obszarów gniazdowych do Kormova.

Heron Goliaths żyje na bagnach, w odosobnionych miejscach, nigdy nie rozstrzygaj kolonii. Ryby karmienia ważące od 30 g do 3,5 kg. Jedz także płazy, w tym największe osoby z afrykańską żabę, gryzonie ważące do 1 kg, oraz gady, w tym Mamba i Varanov.

Brilliant Skrzerets

Afrykańska sawka

Rozmiar ptaka 30 cm. Główny kolor farby kolor zielony, dolny tył, polewanie i klatka piersiowa - magenta, skrzydła - genialnie purpurowy purpurowy z niebieskawym pisze. Rozpadające skrzydła pod promieniami słońca blasku - każde piórko ma zielonkawo genialny krawędź. Ogon w błyskotliwej rozgwiazdy z szarawym niebieskim cięciem, szczytu głowy fioletowo-fioletowy, policzki i gardło szaro-zielony, szyi diamentowo-zielony. W locie jego skrzydeł wytwarzany jest charakterystyczny gwizdanie dźwięk, a jego plecy, dzięki stolarce, wygląda jak mały humbak.

Purpurowe Brilliant Skrzerets rozłożył na południe od Sahara, od Senegalu na zachodzie do Sudanu, Kenii i Ugandy na wschodzie. Jak wiele starlandów, genialny purpurowy upierzenie pomaga temu ptakowi maskowane zarówno na tle liści, jak i na ziemi. Chociaż tradycyjnie te okiennice gniazdują w opakowaniach Woody, niedawno dostosowali się do używania budynków dla tego dachu, a nawet drenażu. Sumuje i karmi pisklęta tylko żeńska, choć samiec w tym samym czasie pozostaje w pobliżu i strażnicy. Początkowo dieta piskląt składa się wyłącznie z zwierząt bezkręgowców - taka dieta zapewnia pisklęta z wiewiórkami i pomaga im rosnąć szybciej i wstać na skrzydle. Poza sezonem małżeństwa, Shvorts idą do dużych stad, których liczba może osiągnąć kilka tysięcy osób. Jedzą bezkręgowców, owoców i jagód.

Afrykańska sawka

Flaming

Afrykańska sawka - mały ptak z rodziny kaczki. Długa kaczka 48-51 cm długości, waga 450-700 gramów. U dorosłych mężczyzn w głowicy poślubnej upierzenia i szczycie szyi czerni, Chin jest czasem szaro. Dolna część szyi, górna część klatki piersiowej, dno pleców i zdolność - jasno jasna, boki - jasnobrązowy, dno klatki piersiowej i brzucha srebrno-szaro-szaroński brąz. Skrzydła z góry szaro-brązowy z Oznaczaniem Oath. Blacknate ogon pióra ostre i wąskie. Rainbow Shell Brown, nogi łupek-szary, dziób jest niebieski kobaltowy. Samice i samce poza sezonem hodowlanym przypominają kobietę amerykańskiej lokalizacji, ale alteracja kwiatów na głowie jest wyrażona słabszy. Na wierzchu są szaro-brązowe, z brązowymi i ciemnymi żółtymi znakami, bok-brązowymi bokami, z żółtymi paskami i kilkoma znakami. Kolorowanie części nieopercyjnych jak mężczyzna w upierzeniu małżeństwa, ale dziób staje się łupek-szary. Młodzi ptaki przypominają dorosłą kobietę, ale mają bardziej jednorodny kolor, mniej pasiasty górny i raczej brązowy niż szarawy na dolnych częściach ciała.

Mieszka w Afryce Wschodniej z Erytrei, górskich regionów Etiopii i Kenii na Wschodniej Zaire i Ugandzie oraz w Republika Południowej Afryki z Rhodesia i Botswana Południowa do Cape of Good Hope.

Gniazda na stosunkowo głębokie świeże zbiorniki z opracowaną roślinnością supernavation zarówno w naturalnym, jak i stworzonym przez człowieka (zbiorniki i przechowywanie ścieków). Koniecznie obecność otwartych obszarów wody. Poza sezonem hodowlanym znajduje się wiele dużych i małych zbiorników, stałych lub suszenia, świeżych, słonych lub alkalicznych, co może być całkowicie bez roślinności powierzchniowej.

Flaming

Afrykański struś

Flaming Wyróżnia się niezwykle eleganckim kolorem, od najprostszego - białego, do niesamowitego ciemnego różu. Ludzie od czasów starożytnych uważany za flamingo wspaniałego ptaka, stworzenie z nie wydajnego i pięknego snu. W naturze nie ma pięknego wzroku jako jednoczesny start pół miliona flamingu flastiego.

Flaming Ma najdłuższą szyję i najdłuższe nogi, w stosunku do wielkości ciała. Te ptaki pasują na płytkiej wodzie. Są tak zginając szyi, że ich dzioby okazują się obrócone.

Flaming Żyj głównie w Afryce w Kenii. Ale mieli także na południu Europy, Azji, na wyspie Madagaskaru i Ameryki Południowej. Zrób flamingo z ogromnymi kolonami na brzegach dużych jezior. Karaibskie różowe flamingi budują bardzo osobliwe gniazda. Są one wykonane z glinianych stożków z cięciem. Wysokość wynoszą od 7 do 45 centymetrów. W każdym stożku powstaje pogłębianie, gdzie żeńskie odkłada pojedyncze jajko. Opiera się na obu rodziców przez 28-32 dni, a następnie karmić laskę, dokręcając specjalną jasną czerwoną płyn. Przez odżywianie nie jest gorszy od mleka, a dzięki jej piskląt rosną bardzo szybko. Rodzice zawsze odróżniają swoje pisklęta na specjalnym piszczy, nawet od tysiąca dokładnie tych samych i nie karmią kogoś innego, bez względu na to, jak lubił je samodzielnie.

Średnia długość życia tych ptaków nie jest znana in vivo. Ale w niewoli mieszkają do 30 lat. Taki Longitudeship w porównaniu ze średnim życia większości ptaków wygląda bardzo imponująco. Ale nawet więcej wpływa na co Flaming, Wydawałoby się bardzo kruche, żyj na ziemi przez kilka milionów lat. Więc ostatnio znaleziono skamieliny pozostałości tego ptasiego wieku 30 milionów lat. Naukowcy twierdzą, że te ptaki znaleziono nawet wcześniej, a ich przodkowie widzieli dinozaury.

Afrykański struś

Nilsky Gus

Afrykański strusia - największy ptak na świecie i jedynym przedstawicielem oddziału w kształcie strusie, rodziny strusii, rodzaju strusii. Odnosi się do klasy ptaków, podkluczył.

Biologiczna nazwa nieautoryzującego ptaka w tłumaczeniu z greckiego dosłownie brzmi jak "Wróbel wielbłąda". Taka etykieta Allegoria powstała dzięki charakterystycznym cechom strusia: ma tak samo jak wielbłąd, ekspresyjne oczy, oprawione przez długimi rzęsami, herbatnikami i kukurydzą piersiową. Porównanie z wróblem prawdopodobnie pojawił się z powodu małych, słabo rozwiniętych skrzydeł. Afrykański struś - ptak wyjątkowy w przyrodzie, który nie wie, jak latać, nie ma kilku i ma tylko dwa palce na nogach, co jest również wyjątkiem w klasie ptaków.

Będąc największymi ptakami na planecie, główne osoby z afrykańskiego strusia mogą pochwalić się 2,7 metra wysokości i imponującej masy do 156 kg. Jednak normalna waga strusia średnio wynosi około 50 kg, a samce są nieco większe niż kobiety. Ostriva struś luźno i kręcone, stosunkowo równomiernie rozłożone na powierzchni ciała. Na głowie, nogi szyi i pióro nie są: ich pokrywy miękkie, krótki puch.

Struś jest wszechmrzejmym ptakiem i chociaż dieta młodych osób jest głównie żywnością zwierząt, dorosłych ptaków karmią wszelkiego rodzaju roślinność. Ich dieta uzupełniają zioła, pędy i nasiona roślin, kwiatów, ran, a także owoców, w tym dość trudnych. Niemniej jednak osoby dorosłe są daleko od wegetarian i, jeśli to możliwe, nie odmówią różnych owadów, na przykład szarańczy, jak również jaszczurek, małych gryzoni i spadły w postaci niedostatecznego wydobycia dużych drapieżników.

Strusia mieszkają w Afryce. Ptaki unikają mokrych lasów deszczowych, preferując otwarte krajobrazy zielne i półpustyta położone na północ i południe od lasów równikowych.

Grupy rodzinne African Strushes składają się z dojrzałego mężczyzny, 4-5 samic i ich potomstwa. Często liczba stad osiąga 20-30 osób, a młode strusie na południu obszaru mieszkają w grupach w odniesieniu do setek ptaków.

Nilsky Gus

Drop

Odnosi się do Nile Gęsi do rodziny kaczki i jest jedynym widokiem na gęsi Genus Nile. Ten ptak jest rozpowszechniony w Afryce na południe od Sahary. Największa koncentracja obserwuje się w dolinie Nilu. Gatunek ten został przywożony w XVIII wieku do krajów takich jak Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Francja. Przyprowadził ich tam, aby zrobić dekorację. Ale wiele ptaków uciekło i uformowało dzikie populacje w miejscach bogatych w jeziora. Dane Gusey są również nazywane Egipskie Gęsi.

Długość ciała wynosi 63-73 cm przy masie 1,5-2,3 kg. Upierzenie u kobiet i mężczyzn jest identyczne, jedyne, mężczyźni średnio większe niż słaba podłoga. Przód białej głowy, szyi szyi i przodu klatki piersiowej jasnożółta. Reszta ciała szarego. Montaż czerwony, dziób jest również czerwony z czarną końcówką. Brązowe skrzydła, wnętrze białych skrzydeł. Biały kolor jest dobrze widoczny w locie, gdy skrzydła są w pełni rozebrane. Głosy w samicach i samcach różnią się. Mężczyźni mają ochrypły głos, stłumiony. Samice są bardziej hałaśliwe. Podnoszą głośne ochrypły dźwięki przy najmniejszej zaburzenia lub w przypadku agresji.

Te ptaki tworzą pary na całe życie. Gnobs są wykonane w różnych miejscach, ale preferuje drzewa drzew. Kleje, liście i gniazdo zioła. Konstrukcja zajmuje się kobietą, a mężczyzna szuka i przynosi odpowiedni materiał. Jaja są zdeponowane na końcu sezonu suchego. W muracji jest od 5 do 12 jaj.

Te ptaki pokazują agresję dla czyjegoś potomstwa i mogą nawet zabijać go, jeśli istnieje pytanie o przetrwanie własnych piskląt. Takie sytuacje występują, gdy zmniejsza się ilość zasobów żywności. Te pióra doskonale pływają, ale w locie wygląda ciężko. Możesz spotkać ich nie tylko na ziemi, ale także na drzewach i budynkach. Dieta składa się z nasion, liści, łodygach roślinnych, ziół. Od czasu do czasu szarańcza, robaki, inne małe zwierzęta spożywane.

Drop

Eagle-Scrochę

Spadek ptaków (lub w inny sposób Dudak) w wyglądzie bardzo przypomina strusia, Tylko mniejsze rozmiary. Należy do rodziny Caravyl. Jest mieszkańcem stref półpustynnych i stepowych Eurazji. Często osiada na pastwiskach i rolnictwie. Wcześniej susza była liczna, teraz jest to endunkcious spojrzenie.

Drop - duży ptak, wysoki, masywny, z grubą szyją i szeroką klatką piersiową. Nośnikiem mężczyźni są dwa razy cięższe: na długości ciała, około 105 cm ich wagi osiąga 7-16 kg. To znaczy, są o głównej Turcji. Kobieta na długości ciała od 75 cm do 80 cm waży 4-8 kg. Ogon tego ptaka jest długi i zaokrąglony na końcu. Gruczak Copochikovka nie ma Darof.

Skrzydła są szerokie i długie - ich zakres wynosi od 190 cm do 260 cm. Z innego upierzonego DROFE, nie tylko odróżnij nie tylko na skrzydłach i dużym rozmiarze, Ale także w silnych słabszych łapach, idealnie przystosowany do poruszania się na ziemi, a także kopanie korzeni, robaków i larw owadów. Nogi kropli ptaków mają zielonkawo-brązowy cień, silny i dość długi. Liczba palców - trzy. Na dole łapów znajdują się klocki.

Upierzenie DROF jest podatne na ruch i jest kombinacją kilku kolorów - czarny, szary, biały i czerwony. Szyja i głowa Darof - Ash-Gray, z odmianami odcieni w zależności od populacji. Reszta góry ma ton ochrywy z poprzecznym ciemnym wzorem. Długie skrzydła, nagła, brzuch i piersi - biały.

Typy DRO są tak różnorodne, które zamieszkują terytoria kilku kontynentów, Rozwiązywanie każdego innego rozmiaru, kolorów, funkcji paszowych, Haggards.

Żywność DROF jest zróżnicowana, ale z korzyścią roślin. Oni gładkie nasiona, owoce, miękkie korzenie, liście ziół, kwiatów i pędów, wybierając szeroką gamę roślin - astrova, roślin strączkowych, kapusty, bydła, rygorystyczne i tak. Zjada spadek i żywność zwierząt, która obejmuje głównie owady i ich larwy. Są to koniki polne, niedźwiedź, szarańcza, błędy, leafles, weevils itp. Pisklęta karmią na formowaniu mrówek i ich larw. W przypadku dorosłych osób, DROFS może również używać jaszczurek, żab, ślimaków, robaków i tak. Co ciekawe, woda nie pije (większość rodzajów DROF).

Eagle-Scrochę

Afrykański korozer

Eagle-Scrochę należy do oderwaniem Falconized, rodziny jastrzębi. Otrzymał swoją nazwę dla wspaniałych akrobatycznych piruettów akrobatycznych, które rozwijają się w okresie lęgowym.

Eagle - Plac lub Physur - Bardzo piękny ptak. Długość ciała 56-75 cm, rozpiętość skrzydła - 1.7-1.80 m, waga wynosi 2-3 kg. U dorosłych mężczyzn głowa, szyja i brzucha - Black-Spin Brown Różne odcienie - skrzydła czarny z białymi tunelami - pióra na ramię białawo-szaro-szaro lub przysięga.

Upierzenie samic Eagles-Scromorchikh jest podobne do kolorystycznych piór mężczyzn, ale mają szarawo z czarnymi pepinami wtórnych piór muchowych. Od typowego SMereyadov Fiqueur Różnej Strzelców Skóry, obecność krótkiego kutasa z tyłu głowy, szerokich skrzydeł, bardzo krótkich z prostym ciętym ogonem.

Ten drapieżnik jest łatwy do ustalenia podczas lotu, ponieważ wydaje się, że wydaje się, że taśmy z powodu krótkich piór ogonowych. Młode ptaki w pierwszym rocznym stroju z szarawym brązowym plecach, z bladymi malowanymi piórami na głowie i boku brzusznej, pokryte białym rozmytym plamami Motley. Rainbow Eye Sheath Ciemna Buura.

Wisch i naga twarz skóra pomarańczowa w orły dorosłych-scrookov, czarna nazwa lub zielonkawo w młodych ptakach. Pomarańczowo-czerwone stopy u dorosłych, niebieskawe w młodych. Belfer i pazury blacky, stóp pomarańczowo-czerwony u dorosłych, niebieskawe w młodych. Zmiany wieku są niezbędne, a ostatni kolor Eagles-Scomerculos nabywa w wieku sześciu.

Niezwykły wygląd i osobliwe zachowanie Eagle-Skomoroche służył jako powód do pojawienia się różnych przesądnych. Tubylcy Afryki Wschodniej twierdzą, że cień tego ptaka jest zagubiony. W innych obszarach kontynentu afrykańskiego, patrzą na znaną szacunek, biorąc pod uwagę uzdrowiciela, który przynosi korzenie ze wspaniałymi właściwościami leczniczymi. Abisyjczycy nazywali ten ptak "Niebiańska małpa".

Orel-scomer zamieszkuje w Afryce, na południe od Sahary. Spotyka się z południa Mauritanii, Mali, Senegalu i Gwinei do Centralnego Sudanu, Etiopii i na zachód od Somalii, w południowo-zachodniej części Arabskiego Półwyspu.

Afrykański korozer

African Peacock

Afrykańska Corod - Bird of the Cmel Rodzina. Zamieszkujący różne otwarte i półstałe krajobrazy w Afryce na południe od Sahary, w tym echo. Liczne, miejsca wspólnego ptaka. Obfitość i wystarczająca wysokość pokrywy ziołowej należą do kluczowych czynników do wyboru siedliska. W obszarach z wyraźną sezonową oscylacją sezonową opadów atmosferycznych, gdzie w suchym czasie roku trawa wypala się, ptaki, z reguły, migrują w kierunku bardziej mokrego pasa równikowego.

Jest to mały, szaszłycowy rozmiar, ptak z krótkim czerwonawym dziobem, czerwonymi oczami i krótkimi zaokrąglonymi skrzydłami. Góra jest czarna z brązowymi pendinami, przód szyi i piersi są niebieskawo-szare, boki i brzuch w czarno-białych paskach (odgrywają rolę markera podczas komunikacji). Nad okiem rozwinął szeroki pasek świetlny. Z szerokiego repertuaru głosowego, szereg szybkich dźwięków wibracyjnych jest szczególnie wyróżniony, przesyłany jako "Crrr" - służy do oznaczenia wykresu i dodatku kobiet. Afrykański Korider Aktywny dzień, często o zmierzchu lub pochmurnej pogodzie. Territoriane w ciągu roku, między ciałami w sąsiednich ptakach nie są rzadkością.

Jest pomnożony w sezonie deszczowym, gniazdo w kształcie shappy ziołową miskę jest ułożone w wgłębieniu na ziemi, często pod okładką wiązki trawy lub małego krzaka. Żywność z różnorodnymi bezkręgowcami, żabami, rybami, nasionami ziołami. Ogólnie rzecz biorąc, prosperujący wygląd, główne czynniki ryzyka nazywane są rozwojem rolnictwa, drenażu bagien i urbanizacji.

African Peacock

Walka

Afrykański paw był wcześniej uważany za krewnych Azji Pavlinov. Ale później odkryto szereg różnic, co pozwoliło im przeznaczyć w oddzielny rodzaj. W porównaniu z azjatyckimi pawami, afrykański pojawia się na słabe różnice między mężczyznami i kobietami, brakuje pętli włókien z oczami w samce i istnieją znaczne różnice w zachowaniu seksualnym osobom fizycznym. Peacock Congoles został po raz pierwszy opisany przez amerykańskiego zoologa Jamesa Chepin w 1936 roku. Jest to dziki paw, który mieszka w lasach Zaire i Basen rzeki Kongo.

Mężczyzna 64-70 cm długości, bez zwiększenia na niebieską szarą głowę, w pomarańczowo-czerwonym obszarze gardła. Szyja pokryta krótkimi aksamitnymi czarnymi dywanami. Na głowie khokhol z pakietu renowacji piór. Ciało ciała z góry brązowo-zielony z dużym obramowaniem fioletowego koloru. Zdolność, jak azjatyckie pawy, pokryte jasnymi owalnymi punktami. Czarny ogon z zielonkawą niebieską granicą, czarny apartament. Na długich nogach znajduje się jedna zabawa zarówno w męskim, jak iw samicach. Szary dziób z niebieskim odcieniem. Kobieta ma długość 60-63 cm, ma kasztanowo-brązowy chokhol, gołe części głowy szaro-brązowego koloru i szyi - czerwony. Zielone ciało z metalowym brokatem i jasnobrązowymi paskami. Pawie afrykańskie są monogamicznym widokiem. W przyrodzie zbuduj gniazda na pniu, w gałęziach. Żeńskie popieczki i wznosi się na 26-27 dni 2-4 jaj. Mężczyzna jest stale blisko i strzeżony gniazdo.

Walka

Bright-Color Brandy Nektarten

Orzeł bitwy jest jedynym rodzajem rodzaju Polmaetus. Gatunek ten zamieszkuje głównie otwarte obszary Afryki na południe od Sahary i nie tylko w regionach leśnych na południu RPA. Pomimo faktu, że jego jedynym wrogiem jest osoba, w ostatnich latach jest stały spadek liczby orła bojowego. Poluj na go, gdy tylko podejdzie do rozliczeń ludzkich, jak wielu rolników boi się swoich zwierząt. Ten rzadki gatunek jest wprowadzany do Czerwonej Księgi IUCN ze statusem "blisko zagrożenia".

Spin, szyja i skrzydła w orła bojowego malowane są w ciemnobrązowym, białym brzuchu z brązowymi plamami, które są bardziej wyraźne w samicach niż mężczyźni. Oczy tego ptasiego drobiu. Siedzący orzeł bojowy ma pionową postawę, a głowa dotyczy jednej linii z ostrymi pazurami. Samice są nieco większe i cięższe niż mężczyźni, której wartość wynosi tylko 75% kobiet. Długość korpusu orła bojowego wynosi od 78 do 96 cm, rozpiętość skrzydeł od 188 do 227 cm, waga od 3,01 do 5,65 kg.

Eagles bojowy tworzą stałe pary, z których każdy zajmuje terytorium ponad 1000 km². Gniazdo pary w odległości około 50 km od siebie, co jest najniższą gęstością ludności wśród wszystkich ptaków świata.

Małżeństwo orłów bojowych trwa od listopada do lipca, w zależności od geograficznej geograficznej. Kobieta buduje gniazdo zwykle prawie sam w widwie oddziałów lub na płaskiej koronie drzewa. Średnica gniazda może osiągnąć 2 m, wysokość - 1,5 m. W malerze bojowego orła jeden beżowy z brązowym plamy jajkiem, które waży około 190 g.

Walki Eagles są głównie lądowymi małymi i średnimi ssakami i ptakami (w kształcie churo, w kształcie rolnictwa, w kształcie drogi itp.), polują na młody impel, głupców i innych antylop, Damanov, Mehariktilius (węże, jaszczurki), a także zwierzęta (psy, kozy, owce).

Bright-Color Brandy Nektarten

Ptaki afryki

Jest to dość duży notory, długość jej ciała osiąga 15 cm, waga wynosi 10-11 g. Ma długi zakrzywiony i wskazał na koniec dzioba i długi, wąski, z wzdłużnym rowkiem i frędzącym na końcu języka. Kolor upierzenia w jasnym nekretance różni się zauważalnie w zależności od podłogi, wieku i sezonu. Podczas okresu gniazdowania mężczyzna wygląda bogatym czarnym z kontrastową szarlotową plamą na klatce piersiowej, która pędzi w oczach z wydanej i natychmiast zwraca uwagę na siebie - i szczyt głowy i gardła na zielonym kolorze. Ale po zakończeniu hodowli mężczyźni wpadają w matowy szaro-brązowy strój, w którym są dość trudne do rozróżnienia od kobiet i młodych ptaków. Upierzenie samic z góry ciemnobrązowego, a od dołu z pokrzywy jasnobrązowego.

Bright-Color-Brand Nektar jest powszechny w Afryce Zachodniej i Wschodniej z Senegal do Kenii, na południe do Zimbabwe. Natural Habitat to otwarte lasy i sawanna, brzegi rzeki, a także tropikalne regiony, parki i krzew zegarowy. Te ptaki trzymają głównie szczyty drzewa, ale często zejdź na ziemię. Mężczyźni są bardziej agresywni i niekomienne i częściej niż kobiety, publikuj kreacje. Często możesz oglądać mężczyzn, którzy prowadzą rywale z ich terytorium.

Wraz z owadami, gąsienicami, szarańczem i pająkami, jaskrawo ozdobionym nektarowi kanał w nektarowi kwiatów (Leonthis, przeleciał Paren, Aloes). Wykorzystuje swój ostry dziób, aby przebić grube perisheries tych kolorów, to sok jest absorbowany za pomocą długiego, rurowego języka.

Okres gniazdowania jaskrawego nektaru nektaru trwa od sierpnia do marca. Kobieta przez jeden tydzień opiera się z liści, słomy, sieci i innych części roślin gniazdo w kształcie kubka na wysokości 2-10 m nad ziemią. Następnie kładzie 2 białe lub jasnoszare owalne jaja z oliwnymi szarymi plamami. Kobieta agitatuje jaja na 14-15 dni, pisklęta spędzają w gnieździe 16-19 dni. Troszczy się o nich tylko kobietę.