Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Zadowolony

ALE

Do tej pory wiadomo o setkach ras psów, które są rozpoznawane przez różne organizacje świata. Jednocześnie należy zauważyć, że hodowcy nadal pracują nad eliminacją nowych ras psów, a także prace nad rasą, które mają być dostosowane do pewnych warunków, były zdrowe, a także miały wyjątkowy wygląd. Dlatego osoba ma ogromny wybór dla siebie przyjaciela, towarzysza i tylko zwierzęcia.

Artykuł zawiera setki ras psów, wskazując, że ich nazwy i reprezentowane zdjęcia.

ALE

Australijska Shepherda

B

Pomimo swojej nazwy rasa była hodowana w USA. Kiedyś pomógł rolnikom w wypasie i zwierząt gospodarskich.

To jest pies, który zawsze próbuje zadowolić swojego właściciela. Jest łatwy do nauczania podstawowych zespołów, podczas gdy jest miły i odpowiedzialny.

Pies Owczarek Australijski

W

Rasa ta wyróżnia się siłą i wytrzymałość, ponieważ była przeznaczona dla zakresu całych stad bydła na duże odległości. Łatwo wyjeżdżając do treningu i zawsze rozumiem, czego właściciel chce od psa.

Australijski Kelpi

G

Rasa ta charakteryzuje się inteligentnym, a nie pozbawionym zdolności umysłowych. Ma miękką postać, podczas gdy jest to wystarczająco żywy i aktywny pies. Ma instynkt związany z bezpieczeństwem krajowym, znajdującym się zarówno w polu, jak iw długopisach.

Australijski Terrier

D

Rasa ta urodziła się, aby pomóc łowcom, ale z czasem został dostosowany do ochrony różnych obiektów. Ta rasa ma doskonały wzrok, zapach, flair. Jak również głośny głos.

Austriacki Hound

MI

Rasa jest dystrybuowana głównie w Austrii, więc poza granicach tego kraju jest dość rzadki. Polowanie rasy, więc główni właściciele to myśliwych.

Azavak

Z

O tej rasie stała się znana tylko w 1970 roku, ponieważ była prowadzona przez plemiona nomadyczne.

Rasa reprezentuje takie kraje jak Mali i Nigeria. Jest silny i wytrzymały, zwłaszcza w stosunku do wysokich temperatur, podczas gdy może wykonywać zarówno cechy bezpieczeństwa, jak i być psem myśliwskim.

Akita w

I

Rasa wyróżnia się wyjątkowym wyglądem, podczas gdy pies ma szlachetny, zrównoważony znak, wyróżniający się oddaniem swoim właścicielowi.

Alano

J

Ładna rzadka rasa, która nie ma więcej niż 1000 osób na świecie, jednocześnie nie ma więcej niż sto.

Rasa ta została usunięta przez asyryjczyków jako rasy psów-wojowników, więc przodkowie tej rasy uczestniczyli w bitwach.

Alaski Kli-Kai

W celu

Możemy bezpiecznie powiedzieć, że jest to północny spitz, który został wychowany w minionym wieku. Występuje, ta rasa przypomina skały "husky". Wyróżnia się energicznym zachowaniem, podczas gdy jest wystarczająco inteligentny i inteligentny.

Alaski Malamute

L

Rasa wyróżnia się bardzo potężnym wyglądem, ale ma przyjazny charakter i wystarczająco czułe. Nie tak dawno temu rasa była używana do funkcji bezpieczeństwa, ale w naszym czasie psa stracił te cechy.

Amerykańska Akita

M

Ma wystarczająco przyjazne zachowanie, a także atrakcyjny wygląd. Pomimo posłusznego charakteru pies jest gotowy w każdej chwili ochrony swojego mistrza.

Amerykański Bandog

N

Ta rasa wymaga właściwego wychowania i szkolenia, po czym otwiera wspaniałe cechy Dog Watchdog.

Buldog amerykański

P

Oficjalnie rasa ta stała się znana pod koniec XIX wieku. Najbliższym krewnym rasy jest stare buldogi angielskie.

Jest uważany za bardzo wesołą i przyjazną rasę w stosunku do człowieka.

Amerykański nagi Terrier

R

Rasa jest energiczna i intelektualna, która ułatwia proces socjalizacji, ale koniecznie z treningiem i wychowaniem. Doskonale odpowiedni jako domowy zwierzak dla rodzin, które mają członków rodziny, którzy są podatni na alergie.

American Staffordshire Terrier

Z

Jest to nieskończenie oddany i kochający pies, w stosunku do swojego właściciela i rodziny jako całości. Wyróżnia zarówno dorośli, jak i dzieci, znajdując z nimi wspólny język.

Reklama • Eskimi

Anatolijski Shepherda

T

To raczej inteligentne zwierzę, które łatwo wyjeżdżać do szkolenia i wychowania. Pozostawiając dzieci w społeczeństwie tego pasterza, możesz być spokojny na konsekwencje: to wspaniała pielęgniarka.

Pasterz angielski

W

Charakterystyczną cechą tego psa - jest to wspaniały pasterz i może niezależnie zarządzać całym stadem zwierząt domowych.

Bulldog Angielski

F

Ulubionym zajęciem tej rasy psów jest spędzić czas na kanapie obok swojego właściciela. Pies boleśnie przenosi samotność i brak uwagi.

Angielski Cocker Spaniel

X

Rasa przedstawia prawdziwy pies myśliwski, który wyróżnia się ogromną opłatą energetyczną i stale pragnienie w ruchu.

Angielski Mastiff

C

Taka rasa charakteryzuje się domem, ze względu na obecność zrównoważonej i cichej przyrody. Jednocześnie jest szczery i oddany.

English Setter

Cii

Jest uważany za najbardziej popularną rasą reprezentującą. W średniowieczu ta rasa psów pomogła osobie polować na ptaki z sieciami.

Angielski Toy Terrier

MI

W odniesieniu do rasy człowieka jest dość przyjazna. Ma wysoki temperament, więc pies jest dość aktywny i hałaśliwy. Mimo to pies doskonale przyciąga szczury.

Angielski Fox Khaound

I

W związku z człowiekiem pokazuje życzliwość, ale ma naturalne instynkty myśliwskie. Ponadto pies jest dość hardy i wytrzymuje długoterminowe prześladowania zwierząt na polowaniu.

Pies argentyński

Wreszcie

Pies Argentyńczycy w tym samym czasie został pociągnięty do bitwy psa, z powodu tego, co rasa zdobyła złą sławę, tak bardzo agresywna, została zatem zakazana w niektórych krajach europejskich.

Jest uważany za psa myśliwskiego, zwłaszcza w warunkach hardingu dużej bestii.

Afghan Borupaya

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Reprezentuje jedną z najstarszych ras i znany jest jako afgański pasterz. Głównym celem jest polowanie na zające, antylopy i inne bestie.

Rasa rozwija się całkiem wolno, ponieważ tylko przez 3 lata życia jest utworzone przez naturę zwierzęcia.

Affenpinercher

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest uważany za raczej rzadką rasę i nie jest zalecany dla rodzin, które mają małe dzieci.

Pies ma wyraźnie wyraźny instynkt Watchman, ale jednocześnie rasa jest utrzymywana, aktywna i energiczna z psami.


B

Basenji

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są to prawdziwi towarzysze osoby, ponieważ jest łatwy i szybko przywiązany do ich właściciela i innych członków rodziny.

Basset Hound

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to psa z ogromnymi możliwościami intelektualistymi, ale kocha, gdy kocha i szacunek. Mieć bardzo spokojny temperament, nie wymaga poważnego wysiłku fizycznego.

Bedlington Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ma wyjątkowy wygląd, ale jednocześnie pies wyróżnia się obecnością wyraźnych instynktów łowieckich, podczas gdy poczucie poczucia własnej wartości.

Biały szwajcarski pasterz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Watchhed rasy psów, dlatego ma wszystkie te nieodłączne w tych danych funkcji. Nie pokazuje agresji dla nieznajomych i zwierząt, w tym psów.

Belgijski Griffon

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Przedstawia kamień dekoracyjną, podczas gdy wyróżnia się wyjątkowym rozwojem charakteru. Kiedy młody pies, a potem raczej słaby i niski aktywny. Dorosły, zyskuje wagę, a także masę mięśni, a następnie staje się aktywny i wesoły.

Belgijska Shepherda

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies jest wystarczająco mądry i ma doskonałe właściwości bezpieczeństwa. Ma żywy i wygląd intelektualny. Jednocześnie nie jest zalecany dla niedoświadczonych lub niezdecydowanych właścicieli.

Bernese Zennenhund

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ten pies jest nieodłączny w wielu pozytywnych cechach. To nie tylko silna i wytrzymała rasa, jest bardzo przewidywana do jej właściciela i wyróżnia się dobrowolnym temperamentem.

Baiver Yorkshire Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Dekoracyjna rasa psów z zrównoważonym temperamentem, ale jednocześnie z silnym i wolacjonalnym charakterem. Doskonale czuje się w firmie domu mężczyzny i zwierząt.

Bigl

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

W pewnym momencie rasa psów pomogła osobie polować na małe, ale małżonkowane zwierzęta. Przyjazny dla psów, inteligentny, czuły i energiczny.

Bichon Frieze

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

To jest zabawa i zabawny pies z natury. Ponadto jest odważny i nieagresywny, ale jednocześnie ma złożony temperament wymagający kształcenia i szkolenia.

Bluhehound

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to prawdziwa rasa wyścigowa, niezwykle aktywna, wymagająca stałej aktywności fizycznej. W przeciwnym razie może zrobić śmieci z apartamentu.

Krótko ucięty ogon

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Bobtail, pomimo niesamowitego (stosunkowo) wyglądu, wyróżnia się przyjazną postacią i oddaniem w stosunku do członków rodziny.

Bolończyk

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Wygląd tego rasy jest niezwykle atrakcyjny i interesujący. Kochają swoich właścicieli, ale niewiarygodnie należą do nieautoryzowanych ludzi.

Border collie

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa reprezentuje wyjątkowo energiczne i szybkie zwierzę, więc potrzebuje stałego wysiłku fizycznego.

Psa Bordeaux

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Wystarczająco dużo starożytnej rasy francuskiej, z których przodkowie są rzymskie psy bitwy. Początkowo rasa ta była wykorzystywana do ochrony rozliczeń osoby przed wilkami i niedźwiedziami.

W wyglądzie nie powiesz, że ten pies ma bardzo przyjazny charakter.

Bozeron

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa wyróżnia się faktem, że jest dość społeczna, ponieważ wyróżnia się łatwością, zarówno jego krewnymi, jak i innymi zwierzętami. Intelekt tego psa jest na wysokim poziomie.

Terier bostoński

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to pies, który wchłaniał wiele dodatnich i negatywnych cech. Wymaga wykwalifikowanego wychowania i szkolenia.

Brazylijska Phila

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Może z powodzeniem chronić przedmiot, który mu pouczył. Pokazuje nieufność niepotrzebnych ludzi, a nawet na wystawach utrzymuje wszystkich na odległość, w tym sędziów.

Bruksela Griffon

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pomimo swoich dużych rozmiarów rasa zna cenę, ale jednocześnie pokazują przyjazne uczucia i miłość do gry.

Bullmastiff

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa wyróżnia się nieograniczonym oddaniem dla swojego gospodarza, ale jednocześnie zachowuje się niewątpliwie w stosunku do członków rodziny, znaku i przyjaciół, walczących o obcych.

Bull Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Dość krępowni i uparty pies, więc wymaga wykwalifikowanego podejścia w szkoleniu i wychowaniu. Ponadto Bull Terriery muszą być stale monitorowane, w przeciwnym razie spróbują rozszerzyć granice dozwolonego.

Burbul

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są to silne i niekończące się psy, z pięknie składanym korpusem wymagającym stałego wysiłku fizycznego. Dla nich codzienne spacery o 5 km są minimalnym obciążeniem.

W

Weimaran

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa wyróżnia się stabilną, zrównoważoną postacią. Pies jest silnie związany swoim właścicielem, ale jednocześnie jest bardzo przyjazny dla wszystkich innych członków rodziny.

Walijski Corge Cardigan

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Doskonale wyjeżdżając do szkolenia w najwcześniejszym wieku, ponieważ rasa jest ciekawa i ma doskonałą pamięć.

Welsh Corge Pembrok

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa jest bardzo przyjazna, która jest jego główną różnicą. Ma wesoły temperament i uwielbia być ciągle w ruchu, więc musi regularnie z tym spacerować.

Węgierski borzaya

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa jest dość powoli rozwijająca się w planie psychologicznym, co wymaga szczególnego podejścia do edukacji i szkolenia z pierwszego wieku. Po otrzymaniu odpowiedniego wychowania psa doskonale słucha i rozumie swojego właściciela, nie pokazując agresji.

Wettehun

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies jest mądry, ale uparty, mający szybki temperament. Często trudno jest dokonać niezbędnych poleceń.

Wolfspitz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Wiele połączeń tej rasy "Uśmiechający się holenderski" ze względu na osobliwości wyrażenia owoców. Pies wyróżnia się otwartą, przyjazną i towarzyską postać, która jest dość zgodna z wyrazem twarzy i oka.

East Siberian Lyk

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

East Siberian Lubi znaleźć wspólny język z mężczyzną każdego wieku. Mają wyraźne nawyki myśliwskie, zauważając zrównoważoną postać.

G

Gampre

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Gampra przetłumaczone z Ormenii oznacza duże i silne, więc pies jest również nazywany Armenian Wolfhound. Pies jest w stanie wykonać różne funkcje.

Holenderski pasterz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest uważany za dość inteligentną rasę psów, które łatwo wyjeżdżać do szkolenia, wychowania i szkolenia. Od dawna, holenderski pasterz wykonał funkcje bezpieczeństwa. Często mogą być postrzegani jako adwokatów.

Holenderski Smashund

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Różni się równowagą i życzliwością charakteru, a jednocześnie uważane za żywe i silne psy. Dogadują się bez problemów, zarówno z psami, jak i kotami, w tym dzieci.

Grenlandia pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa prowadzenia psów, których korzenie sięgają w przeszłości. Charakteryzuje się siłą, wytrzymałością, a także zdolnością do nawigacji.

Chart

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa psów myśliwskich, ale nie przeznaczony do długoterminowych prześladowań produkcji. Ale podczas pracy na krótkich dystansach ten pies nie ma równych.

D

Dalmatyna

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Te psy, jeśli czasowo nie zaczynają ich wychowywać i uczyć przed młodym wieku, skłonny do dominacji. Ta rasa ma niesamowitą siłę i moc. Mimo to rasa jest rodzina i dostosowana społeczna.

Jack Russell Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Nauczanie tego psa podstawowym zespołom nie będzie zbyt trudności, ponieważ te psy są mądre i dociekliwe. Ponadto są one zaangażowani w ich właściciela. Charakteryzuje się wysoką aktywnością, więc powinno być zajęte przez intensywne wysiłki fizyczne, przyciągając psa do różnych gier tocznych, takich jak mini-adjlitci.

Doberman

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Uważa się, że Dobermians są zły, dmuchanie i niezrównoważona rasa. W rzeczywistości tak nie jest, zwłaszcza jeśli zaczniesz wychowanie i szkolenia w odpowiednim czasie.

Drathamar

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to posłuszna rasa, ale jednocześnie jest dość aktywna i inteligentna. Psy są wesołe i poświęcone swoim właścicielowi.

Drzewo

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Reprezentuje rasę psów wyścigowych, dlatego wyróżnia się dobrze zwiniętym głosem i pięknym. Ma niezależny charakter, więc pies musi stale kontrolować.

MI

Eurasier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies charakteryzuje się dość zrównoważoną psychiką i wnikliwym umysłem, co przyczynia się do szybkiego wychowania i szkolenia. Może stać się doskonałym towarzyszem, ponieważ jest wiążący zarówno do właściciela, jak i dla członków rodziny, ale jednocześnie, z nieufnością odnoszą się do osób z zewnątrz.

Z

West Syberyjski

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Lubi Zachodnich Syberyjskimi zawsze wyróżniały się zrównoważoną psychą, co przyczynia się do spokojnego zachowania. Mimo to pies żyje i mobilny. Ponadto są one bardziej trwałe i bezpretensjonalne, w porównaniu z innymi rasami Lacas.

Golden retriever

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Niezwykle hardy i niesamowicie energiczny pies z pięknym wyglądem. Mają doskonałą pamięć i opracowany flair. Czują się doskonale idealnie jak na lądzie i wodzie.

I

Irlandzki wilczarz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest uważany za jeden z największych psów na świecie, ponieważ Wilkowie mają imponujący wzrost, a także wyjątkowy wygląd. Ciało jest muskularne i dobrze rozwinięte, a ich ruchy są lekkie i szybkie.

Irlandzki Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Irlandzcy Terriers wchłaniają dużą liczbę zalet, pomimo faktu, że mają różnice nastroju. Ogólnie rzecz biorąc, zachowują się aktywnie i bawią się.

Islandzki pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Islandzki pies ma nieokreślony instynkt myśliwski. Jednocześnie jest nie agresywny i ciekawy, a także hardy, ponieważ musi wykonać funkcje pasterza.

Hiszpański Galgo

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Specjalizacja tego polowania Greyhound znajduje się na polowaniu na zające, ale myśliwy używają psa tak samo jak na polowania lisów i na dzika. Rasa ma doskonały zapach, więc jest łatwo zdolny do robienia dowolnej bestii.

J

Yorkshire Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Dekoracyjna rasa psów, które mogą szybko podejmować decyzje, podczas gdy próbuje zadowolić ich właściciela pod każdym względem.

W celu

Kavaler-King Charles Spaniel

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Niesamowicie towarzyskie psy, które wolą spędzać cały czas z swoim właścicielem, stale zdobywają od niego.

Kaukaski Pasterski pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jej rodowód idzie kilka tysięcy lat temu, kiedy została skrzyżowana z psem tybetańskim.

Różny pies jest silny, ale zrównoważony znak. Ma wielką reakcję obronną.

Cane Corso

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies ma wystarczająco solidną i upartą postać, więc rasa jest często manifestowana lub próbuje pokazać niezależność. Dlatego tworzą zwierzę we właściwym kierunku społecznym jest konieczne jak najwcześniej.

Karelian-fiński husky

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to wesoły i wystarczająco rozochocony pies, a poza tym jest prawdziwym łowcą, a także prawdziwym przyjacielem każdej osoby, w tym myśliwych. Pomaga polować zarówno na knurach, jak i innych zwierząt. Jest uważany za bardzo rzadką rasę i unikalny temperament.

Dwarf Pincher

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa psów, które są łatwe do wychowania i uczenia się. Szybko staje się integralną częścią każdej rodziny i ma dość zabawny, żywy charakter, choć pokazuje nieufność nieznajomych.

Dwarf Schnauzer

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pomimo swoich dużych rozmiarów psa śmiało bronić swojego właściciela i jego rodziny, zarówno z osób outsiderów, jak i psów, mimo że mogą mieć znacząco, duże rozmiary.

Curne Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies ze stabilną psychą i może łatwo przyzwyczaić się do nowo zmienionych warunków istnienia. Jednocześnie prowadzi aktywny styl życia i zawsze zabawy i wesoły.

Kerry Blue Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są to psy, które są obciążone energią istotną, co pozwala im być stale w ruchu. Dla tych, którzy prowadzą aktywny styl życia, ta rasa psa stanie się prawdziwym towarzyszem i przyjacielem.

Chiński grzywacz pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Różni się tymi psami wyjątkowymi, może nawet niezwykły wygląd. Ponadto są szybko i na zawsze przywiązani do ich właściciela. Stale spojrzeć na właściciela w oczach, jakby próbuje zrozumieć, co zamierza zrobić dalej.

Koikristond

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są to czułe stworzenia, które starają się zawsze być blisko właściciela. Ponadto są to rozsądne i zaradne psy, które reagują na warunki środowiskowe.

Kromforgender

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa jest dość posłuszna i kontaktowa, więc łatwo jest znaleźć wspólny język z osobą i członkami rodziny. Różne z inteligencją i pomysłowością, a także prawdziwą miłością i oddaniem w stosunku do ich właściciela.

Xolitzintley

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są uważane za dobre watchdogi, a także prawdziwi towarzysze. Pies jest nie agresywny i wyróżnia spokojnie nie burzliwe zachowanie. Ponadto pies jest wesoły i inteligentny, ale zajmuje się nieautoryzowanymi ludźmi.

Kurzhaar

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Z natury są to doskonałe myśliwych, ale zawsze stają się pełnymi członkami rodziny. Zawsze próbują zadowolić ich właściciela, a jednocześnie uważane są za inteligentną i życzliwą niemiecką legis.

L

Labrador Retriever

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa ta wyróżnia wszystkie pozytywne cechy, które można mówić tylko. Jest nieograniczająco przewidziany, zarówno jego właścicielem, jak i wszyscy inni członkowie rodziny. Najważniejsze jest to, że jest on również nieskończenie życzliwy i czuły w odniesieniu do człowieka.

Labraddededede

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Podobnie jak reszta labradorów, przedstawiciele tej rodziny są idealnie lutowane, zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Są energiczne i przyjaźni.

Langhaar

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies całkowicie brakuje przynajmniej pewnych oznak agresywności. Jest posłuszny i łatwo mistrzowie wszystkie niezbędne zespoły. Uwielbia długie spacery.

Landshir

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest szlachetną rasą, która zna cenę, ponieważ zawsze czuje się pewnie. Mimo to jest spokojne i zrównoważone zwierzę.

Lewretka

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Psy tej rasy wyróżniają się dość silnym stosunkiem do ich właściciela i próbują spędzić cały czas obok niego.

Leonberger

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies tej rasy obchodzili wszystkie niezbędne cechy, które lubią osobę. Są to kochające stworzenia poświęcone swoim właścicielowi. W tym samym czasie psa jest czuły, wesoły i przyjazny.

Lhasa APSO

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ta rasa ma bardzo uciskany charakter, a nie pozwoli mu zostać podniesiony do jej zwalczania. A jednak jest niekwestionowany podporządkowany swoim właścicielem, a także rozpoznaje wszystkich członków rodziny, ale z nieufnością odnosi się do nieznajomych.

M

Majorka Shepherda

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Po raz pierwszy rasa pojawiła się na brzegach należących do Hiszpanii w XVI wieku. Używany jak pies pasterski.

Istnieją 2 odmiany tej rasy: długowłosy i krótkowłosy. Shepherd shepherd wykorzystuje największą popularność.

Maltański

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ta rasa psów jest bardzo popularna, ponieważ ma delikatny, przyjazny charakter. Ponadto są wystarczająco mądrzy i szybko opanowują wszystkie zespoły. Temperament u psów żyje i aktywny, tak często biorą udział w gier tocznych.

Mops

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są dobre dla każdego w każdej rodzinie, niezależnie od tego, czy są inne zwierzęta. Czują się świetnie w każdej firmie.

Mittelshnauer

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Nie tak dawno temu psów tej rasy były w służbie różnych niemieckich rolników. Pies jest dość pracowity i dobroduszny, więc może być prawdziwym przyjacielem i asystentem dla osoby. Ponadto mittelshnuzers mogą łatwo chronić zarówno właściciela, jak i wszystkich członków rodziny.

Mudi

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to pies roboczy, który może wykonywać różne funkcje, takie jak polowanie i watchdogi. Ponadto może być przyjacielem i towarzyszem dla każdej osoby.

N

Neapolitański Mastiff

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa jest bardzo popularna ze względu na imponujący i niezwykły wygląd. Z reguły ta rasa jest spokojna i nieagresywna w każdej atmosferze.

Niemiecki bokser

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest uważany za silne, wyważone i spokojne zwierzęta. Ponadto pies ma wiele doskonałych cech, takich jak odwaga i czujność, a także uczucie dla właściciela.

Pies niemiecki

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pomimo imponujących rozmiarów, zwierząt delikatny i czuły. W stanie wykonać wiele funkcji. Mogą być czujnymi i potężnymi strażnikami, pacjentami i zrównoważonymi nianiami, wiernymi przyjaciółmi, dyskretnymi członkami rodziny i t.D.

Owczarek niemiecki

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Wszyscy wiedzą, że jest to raczej inteligentna i inteligentna rasa psa, która jest zdolna do wykonywania wielu funkcji, chociaż jego główną specjalizacją jest funkcje bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że owczarki niemieckie służą w armii, w straży narodowej, w podziale specjalizujących się w lokalizacji klęsk żywiołowych, w tym w oddziałach ratowników.

Niemiecki Pincher

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to psa, który jest obdarzony z naturą energii nienawidzącej, która powinna być właściwie kierowana od pierwszego wieku, zaangażowana w edukację i szkolenia codzienne. Ten pies musi wyraźnie wiedzieć, co jest możliwe, a czego nie może.

Niemiecki Spitz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to pies, który jest silnie związany swoim właścicielem i silnie zachęcający, jeśli właściciel nie jest blisko niej. Wymaga terminowego i właściwego wychowania.

Norweski Bukhund

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Różnią się tym, że mają solidny skandynawski charakter i silny instynkt bezpieczeństwa. W związku z ludźmi nie wykazują najmniejszej agresji, podczas gdy są wyróżnione, gdzie dorośli i gdzie dzieci. Z dziećmi zachowuje się szczególnie przyjazny.

Norwich Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

W porównaniu z wieloma innymi skałami terierami jest bardziej urządzone, więc nie tworzą nadmiernego hałasu i nie prowadzą do uczucia nadmiernie nerwowości. Ponadto rasa wyróżnia się inteligencją i inteligencją.

Nowa Fundlandia

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa jest bardzo popularna, ponieważ uważa się, że całkowicie brakuje agresji w odniesieniu do człowieka i innych zwierząt. Dlatego możemy bezpiecznie powiedzieć, że jest to bardzo spokojny pies, z charakterem kapłaństwa.

P

Papillon

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Różni się w ocenie wysokiej wartości inteligencji, pomimo skromnych rozmiarów. Wśród ozdobnych skał znajduje się na drugim miejscu w czasie. Łatwo wyjeżdżając do szkolenia.

pekińczyk

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa dekoracyjna, która często przypomina swoim właścicielowi swojego szlachetnego pochodzenia. Dlatego lubią tworzyć psy tej rasy, płacąc im do maksymalnej uwagi.

Pirenean Shepherda

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Główną specjalizującą tej rasy jest ochrona stada. Dlatego pasterze są szeroko stosowane.

Mastif z Pirenańskim

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Nie uznaje obcych, ale w odniesieniu do ludzi i innych psów zachowuje się spokojnie, nienarusznie. To jest przede wszystkim niezawodny przyjaciel, który ma zły poziom inteligencji.

Wskaźnik

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Unikalna rasa psów, która różni się nie tylko siłą, ale także w łasce. Na pierwszy rzut oka jest to dość spokojny i flegmatyczny pies. W rzeczywistości zwierzę jest pełne energii wewnątrz, o czym świadczy jego zachowanie na polowaniu.

Pomorski Spitz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pomimo faktu, że Spitz ma wygląd ozdobny, nie możesz powiedzieć tej postaci, ponieważ jest to szybki i dzielny pies. Dlatego pomimo dużych rozmiarów psa jest łatwo w stanie stanąć dla siebie dla swojego mistrza.

Praga Krysarik

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies jest spokojny i wystarczająco mądry, więc będzie mógł przynieść ze wszystkimi członkami rodziny, w tym zwierząt. Doskonale czuje się obok dzieci, które uwielbiają oszukać.

Pudel

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Padel znany jest dla osób wyróżniających niezwykły wygląd. Jednocześnie należy zauważyć, że jest to aktywny pies, który ma poczucie poczucia własnej wartości.

R

Risenshnauzer

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to dość ciekawy i ruchomy pies, który objawia się spokojnie i życzliwością. Mimo to psa przewiduje się swoim właścicielowi i śmiało go broni.

Rhodesian Ridgeback

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ze względu na zanieczyszczenie "gorącej" krwi afrykańskiej, psy te charakteryzują się dzielnym i odważnym.

Rottweiler

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rottweil otrzymał swoją nazwę rasy z miasta i przedstawia najstarszą rasę psów pasterskich.

Uważa się, że Rottweilers reprezentują bardzo inteligentne, myślące psy, które uchwyciły zmianę nastroju ich właściciela.

Rosyjska Psowa

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to jedna z ras psów myśliwskich, które wykazują agresję na różne zwierzęta. Ma dobry wzrok i moc. Biegnie bardzo szybko, zwłaszcza na krótkich dystansach.

Rosyjski spaniel myśliwski

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ten pies może stać się prawdziwym przyjacielem i towarzyszem, podczas gdy uwielbia ruchome gry i długie spacery. Prowadzi aktywny styl życia, ładując energię innych.

Rosyjski Toy Terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa ta jest definitywnie poświęcona swoim właścicielowi, podczas gdy pies ma wesoły i zabawny temperament. Ponadto łatwo wyjeżdża do szkolenia.

Z

Salyuki

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Nazywane są również Perski Greyhounds. Wyróżniają się niezależną postacią, ale jednocześnie zrównoważone i cierpliwe zwierzęta. W stanie dążyć do drżenia przez długi czas.

Samozwyciężający psa

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Zwany rasą, gdy tylko samodzielnie zwany husky i charakteryzuje się tak wyjątkowym, ponieważ ma oryginalny wygląd, a także przyjazność wrodzona.

Senbernar

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to dość duża rasa psów, choć ma miękki i przeciwny temperament. Pies równo delikatnie dotyczy wszystkich członków rodziny, a zwłaszcza dla dzieci.

Siba ina

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies ma dość niezależną temperament, więc wymaga stałej uwagi i kontroli zachowania. Bez pomocy ekspertów prawidłowo podnosi się i uczy wystarczająco trudnych zwierząt.

syberyjski husky

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Obliczone do raczej rzadkiej rasy psów. Pies na poziomie naturalnym położył miłość człowieka i gram agresji.

Centralny asian pasterski pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Alabai, co inaczej nazywane tę rasą psów, różnią się zrównoważonym i odblokowanym charakterem. W przypadku agresji pierwszy ostrzega osobę z głośną żoną.

T

Tajwański pies

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa ma doskonały zapach, wizję i słuch. Jest to silna i nieustraszona rasa, poświęcona właścicielowi. Pokaż ekstremalną nieufność nieznanych ludzi.

Tybetański terrier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Eksperci uważają, że jest to najbardziej przystępna i przyjazna rasa psa, która jest łatwa zaufana przez najbardziej nieznanych ludzi.

Tosi w

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Można powiedzieć, że są to prawdziwi wojownik, którzy nie czują bólu. Zaatakują natychmiast, bez ostrzeżenia, więc powinni być ostrożni.

W

Chart wyścigowy

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Historia wskazuje, że głównym kierunkiem ważnej aktywności tej rasy jest polowanie na zle. Posiada elegancką figurę, ale jednocześnie reprezentuje silny i szybki pies, z zrównoważoną psychą.

F

Pharaoh Dog

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa, która szybko specjalizuje się, ponieważ jest łatwo wychowany i szybko uczy się. Osoba nie pokazuje żadnej agresji i jest bardzo przewidziana swoim właścicielowi. Nie lubi pozostać samotnie i silnie król.

Fiński hound

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Są to prawdziwi myśliwy, więc uwielbiają chodzić z właścicielem. Rasa jest aktywna tylko na polowaniu, aw zwykłym otoczeniu nieco flegmatycznym, podczas gdy przyjazny w stosunku do człowieka.

Fiński Lapphund

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Prawdziwe roboty, które są przystosowane do najcięższych warunków, a także do najbardziej niebezpiecznej i trudnej pracy.

Psy są w stanie manifestować się jak myśliwych, a także pasterze.

Buldog francuski

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Zawsze żałuj ich terytorium, ale jednocześnie znajdź wspólny język ze wszystkimi członkami rodziny.

X

Pies khananiński

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pies ma dość niezależny i fundamentalny charakter, ale to nie znaczy, że nie lubi jej właściciela i nie jest przez niego przewidywana. Wolę prowadzić postawiony styl życia i poczuć hierarchię. Bycie w rodzinie, zachowują się jak w stadzie, przesyłając ich właściciela (lider).

Howava

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Pewna siebie i poruszająca rasa psów, ale jednocześnie zachowuje się spokojnie i inteligentnie. Może szybko odpowiedzieć na niebezpieczeństwo zewnętrzne.

Chorwacki Shepherda

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Dorośli, wykształconych osób różnią się promocją i zręcznością. Bardzo doceniają komunikację z człowiekiem.

C

Chow Chow

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Według ekspertów rasa Chow-Chow wyróżnia się ostrym i subtelnym umysłem, a także niezależnym temperamentem. Dlatego pies ma bardzo rozwinięty poczucie samooceny. Można zauważyć na fakt, że nie ma dużo pieszczoty i woli pozostać w odległości.

Chinuk

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest silny, energiczny i żywy pies, który jest potrzebny stałą wysiłek fizyczny.

Chihuahua

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Istnieją dwie odmiany rasy - długowłosy i krótkowłosy. Różnią się nie tylko na różne wełna długo, ale także o charakterze zachowania.

Cii

Sharpei

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Sharpei charakteryzują się obydwoma psami, które mają dobry charakter, a także umysł i inteligencja. Są przywiązani do ich właściciela iw domu pokazują życzliwość w stosunku do wszystkich członków rodziny.

Shapelya

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ciało psa jest pokryte grubą wełną z niebiesko-szarym podstronym podmuchem, chociaż ta rasa może mieć różne kolory.

Kollia

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ten pies nie jest dużym rozmiarem z długą wełną, która wyróżnia się raczej pięknym wyglądem. Jednocześnie jest pozbawiony niezdarnych i grubości.

Schipperke

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Watched nie ma dużych rozmiarów charakteryzujących się jako wrażliwy. Pies jest energiczny i zapewnia nieznani ludzie na odległość. Ponadto pies jest ciekawski i aktywnie zainteresowany światem zewnętrznym.

Shih tzu

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Dekoracyjny pies, wystarczająco aktywny, z niezależnym charakterem. Rasy inteligentne i przyjazne w stosunku do człowieka. Równie czule dotyczy wszystkich członków rodziny, chociaż kocha najbardziej swojego właściciela.

MI

airedale terier

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ta rasa jest bardziej odpowiednia dla mobilnych, wesołych ludzi i jest przeciwwskazana dla osób leniwych i większych. Wymaga dużej przestrzeni życiowej i stałej uwagi.

Estoński Hound

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Rasa myśliwska psa, która wyróżnia się dość upartym charakterem, jeśli nie, aby zaczynać czasowo i kwalifikować się do nauczania i pociągu. Preferuje wiele do poruszania się, w tym z innymi psami, ponieważ nie wykazuje niepotrzebnej agresji.

Eshtrelskaya Shepherda

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Jest to odważny i energiczny rasę z szybką reakcją. Pies uczniów posłusznie wykonuje wszystkie zespoły swojego mistrza. Odróżnia dorośli i dzieci, z którymi zachowuje się spokojnie i przestaje.

I

Yamthund

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Ta rasa jest szwedzkim kapeluszem, który wyróżnia się odwagi, energiczny, upór, lojalność i towarzyskość. Jest to spokojny i czuły pies przywiązany do właściciela, a także innym członkom rodziny. Pies jest stale w społeczeństwie ludzkim, ponieważ nieustannie tego potrzebuje.

Japońskie hin

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Wydaje się, że ten pies jest pozbawiony głosów, ponieważ jest rzadki, kiedy. Nie ma śruby agresji, ale nie wymaga uwagi. Uczy się łatwych i szybko. Polecenia nie spiesz się i wydaje się, że pies jest uparty. W rzeczywistości z natury jest to zwykłe flegmatyczne.

Japoński Spitz

Rasy psów ze zdjęciami i nazwami

Słodkie zwierzę nie jest dużą wartością, ponieważ ludzie używają popularności i uwagi. Zwierzę jest niezwykle aktywne i poświęcone właścicielowi. Ponadto pies jest nieustraszony i może służyć jako doskonały strażnik. Doskonale dostaje się z dziećmi i ludem starszego wieku.

Wreszcie

Mówią, że pies jest przyjacielem człowieka. Jeśli masz na myśli to pojęcie, to nie wystarczy o tym, co. Pies nie jest tylko przyjacielem człowieka, ona jest także obrońcą i asystentem. Prawidłowo wykształcony i uczony psa pełnej krwi może wykonywać wiele funkcji, a nie tylko w rodzinie, ale także w różnych agencjach rządowych, różne kierunki. Dzięki rozwiniętym południemu psa staje się niezbędne w operacjach poszukiwawczych i ratowniczych. Tylko pies jest w stanie znaleźć osobę, która jest pod gruzem.

Psy pomagają śledzić przestępców, a także neutralizować gangstery i terrorystów. Psy znajdują się również w służbie wojskowym, pracując ze szopkami i lekarzami, oszczędzając życie personelu wojskowego. Więc powiedzmy, że pies jest przyjacielem człowieka, to nic do powiedzenia. Kto nie zna psów prowadzących lub psów? Są to dość inteligentne zwierzęta z ogromnymi funkcjami funkcjonalnymi. Zadanie ludzkie jest odpowiednio używać tego potencjału. W ciągu stuleci psy pomagają osobie przetrwać w takich trudnych warunkach, chroniącą osobę od samego człowieka, a także z innych, raczej agresywnych zwierząt. Psy są pięknymi pasterzami. Tylko one w stanie poradzić sobie z ogromnym wiosłem owiec lub bydła. Tylko oni są w stanie chronić obudowę człowieka przed obejrzaną penetracją, a także wszystkich członków rodziny.

Niestety, nie każdy jest w stanie poczuć miarę odpowiedzialności, decydując się na psa w domu, nie jest rasą dekoracyjną. Wielu zignoruje wymagania związane z edukacją i szkoleniami, co może zaszkodzić nie tylko nieautoryzowanemu ludziom, ale także członkom rodziny. Zawsze należy pamiętać, że w każdej rasie istnieją pewne instynkty, które są w stanie prowadzić do niezarządzanej agresji.

Należy również pamiętać, że każda rasa ma własne wady rasy, które są bezpośrednio związane ze zdrowiem psa. Praktycznie nad wszystkimi rasami psów, hodowcy pracowali, przekraczają różne rasy. W rezultacie każda rasa wchłoniła, zarówno zalety, jak i wady pojedynczej rasy, które mogą przejawiać się w różnych czasach na każdym potomstwie. Liczyć na fakt, że każda rasa spełnia swoje standardy rasy, a jeszcze bardziej, jeśli dotyczy to nieodpowiedzialnych hodowców, nie powinni. Dlatego wiele stoi z tym problemem. Tak więc rosną agresywne psy, które są poważnie wykształceni, a także nie dostrzegaj żadnych dorosłych lub dzieci. Z takich psów możesz czekać na wszystko. Bardzo ważne jest, aby nie angażować się w szkolenia się, ale ładować ten trudny interes specjalistyczny. Może niezwłocznie rozpoznać charakter PET i pomoże wygładzić pewne problemy. Jeśli właściciel nie zna natury swojego zwierzaka, trudno mu znaleźć podejście do niego.

Innymi słowy, pies nie jest tylko przyjacielem człowieka, ale wielką odpowiedzialnością za osobę. Ponieważ nie jest na próżno, że jesteśmy odpowiedzialni za tych, którzy oswojone.