Zwierzęta europy

Wydra

Europa zajmuje zachodnią część ogromnego kontynentalnego o nazwie Eurazji. Obszar tej części świata - 10 milionów. kv. KM. Różnorodność stref naturalnych określiła bogactwo fauny europejskiej.

W północnych warunkach geograficznych na obszarach Tundra Hummifuje dużą liczbę drapieżników: od małych piasków do gigantycznych niedźwiedzi polarnych. Różne uszczelki i Walrus żyją w pobliżu wody, a Northern Deer i polarne zające pasły na skąpe omszały pola. Punkty Taiga zamieszkują niedźwiedzia, Lynx, Wolverine, Elk, SOBE, wiewiórka, wiewiórka i gronina.

Rosomak

Niedźwiedź polarny.Spitsbergen

Bardzo bogaty i świat opierzonych w tych szerokościach. Mieszkańcy Taiga Czy Glukhari, Ryabchiki, Dyatla, Tetleov, Cedings i ogromny zestaw innych ptaków. Na tym terytorium obecność ogromnej ilości komarów. W różnych częściach Europy, wystarczająco niegrzeczne, prawie na skraju wyginięcia, zwierzęta.

Główny główny mieszkaniec Europejskie Lasy To LAN i różne rodzaje jelenia. Na obszarach Pirenejów Alpy i Karpaty nadal żyją dzikami i sulfonami, a na terytorium Sardynii można spotkać się z bliską krewną domowej roboty owiec - Mufron. Ze względu na działanie wojenne podczas II wojny światowej w Europie, jest prawie całkowicie potężny żubr.

Piżmak

W dolnych poziomach lasu i na rozległych obszarach równin żyje wiele różnych małych zwierząt: lisy, zające, borsy, koty lasowe i laski. Wśród matowych gałęzi drzew można spełnić przez czerwoną wiewiórkę europejską i jego siostrą północnoamerykańską - szara wiewiórka. Jednocześnie, pierwszy po pojawieniu się jego krewnego w Europie stał się bardzo rzadki. Na brzegach rzek i jezior mieszkają, bobry, ondataters i Nutria.

Do step Strins posiadają wiele małych gryzoni, jaszczurek, węży i ​​ptaków drapieżnych. Duże zwierzęta w takich miejscach są niezwykle rzadkie.

A południe Europy jest królestwo gadów, płazów i ptaków. Wybrzeże morza wybrało mewy, zakleszczenia i ciast.

Sobole

Wybrzeże Hiszpanii

W istocie Europa jest naprawdę kontynentem kontrastów, w przyrodzie, a martwe pustynie lodowe są łączone, na zawsze wrzące życie lasu i oddychanie górami w sąsiedztwie o alarmowych stepach. Ale z jakiegoś powodu ten charakter w różnych czasach był eksterminowany, z powodu wielu pięknych i wyjątkowych zwierząt i roślin zagubionych dla ludzi.

Wydra

Zwykłe białko

Otter należy do klasy ssaków Oderwanie drapieżnych rodzin Kunny wózki podrodziny. W podrodzinie numery wydechowych jest 17 gatunków.

Otter jest raczej dużym zwierzęciem w swojej rodzinie, jego waga w zależności od gatunku może wynosić od 5 do 30 kg. Długość ciała zwierzęcia - od 55 do 150 cm. Ogon wydra jest dość masywny i może osiągnąć długość od 25 do 70 cm. Głowa okrągłego kształtu i lekko błyszczące. Wydry futra są bardzo gęste, a na 1 centymetr jej ciała daje około 110-125 tys. Wełny, ze względu na taką gęstość, zwierzę praktycznie nie ma wełny. Kolorowa wełna na tylnym ciemnobrązowym lub brązowym, a na brzuchu i szyi beżowy. Ciało jest wydłużone i elastyczne z usprawnionym kształtem ciała. Łapy skrócone z membranami między palcami.

Otter - zwierzę pół-wodne prowadzące zarówno dzień, jak i nocne życie. Większość ich aktywnego czasu spędza w wodzie w poszukiwaniu górnictwa.

Żywe wydry w świeżych zbiornikach. Może to być rzeki, jeziora lub stawy. Czasami mieszkać w ustach rzek na wybrzeżach morskich. W pobliżu wybrzeża morskiego mieszkają tylko w przypadkach, w których występują źródła świeżej wody.

Pomimo faktu, że zwierzęta czują się świetnie w wodzie, również poruszają się dobrze i na lądzie. Ruchy wydry na ziemi składają się z dwóch kombinacji - biegania i przesuwające się na brzuchu. W zimie czarodziejów na ziemi mogą przezwyciężyć odległość 30 km dziennie.

Rosomak

Gibraltar Magot

Rosomak - Dość duże zwierzę, zgodnie z pojawieniem się czegoś "średniego" między sobolem a niedźwiedziem. Powierzchniowe podobieństwo Wolverines z tym ostatnim jest tak wspaniale, że rdzenne narody Skandynawii powiedział kiedyś przekonanie, że burent płonie nie dorastał do pełnych rozmiarów do pełnych rozmiarów, ale mieliśmy małe i rzekomo nazywamy "Wolverine". W rzeczywistości, Wolverine - zdalny krewny kunitów i soboli.

Rosomak - Jeden z największych przedstawicieli rodziny Kunih: długość ciała u mężczyzn 65-100cm. Wolverine ma raczej krótkie tułowia i wysokie kończyny (wysokość w ramionach 35-50 cm), pozornie nieporównywalna dla takiej bestii z powodu wyjątkowo szerokich łap. "Bigness" jest szczególnie uderzający w lecie, gdy Wolverine w krótkim futrze. Wszystko to - adaptacje do ruchu na luźnym śniegu, w którym Wolverine jest podobny do kłusa. Pokrywa futra we Wolverine w zimie jest dość długi i niegrzeczny, luźno przylegający ("cosmata") - letnie futro jest znacznie krótsze. Malarstwo Wolverine jest dość specyficzne. Ogólne tło z palewie brązowego na głowie i szyi do ciemnobrązowego, prawie czarnym na łapach.

Obszar dystrybucji Wolverine Zajmuje strefę północnych lasów i tundry lasów w Eurazji i Ameryce Północnej. Wolverine - mieszkańca to głównie tajga płaska i nizina. W nie tak odległych czasach Wolverine, był również dystrybuowany w bardziej południowych regionach.Jednym z głównych powodów wyboru mieszkańców tych lub innych miejsc przeszkód jest obecność dużych kopyt służących dla tego drapieżnika w zimie głównej żywności. Dlatego Wolverine jest ustawiony w miejscu, w którym jego ulubione górnictwo.

Piżmak

Las ładny

Fucking - bliski krewny wrona. Dla swoich umiejętności, świetnie pływać i kopać długie podziemne dziury, które dostała kolejną nazwę - mol wodny. W Sushi, to zwierzę wychodzi tylko w przypadkach ekstremalnej konieczności. Jego wygląd jest nieco niezwykłym, zwłaszcza wydłużoną twarzą i webbed szelowane łapy.
Dawno, dawno temu wydech był szeroko rozpowszechniony nie tylko w Rosji, ale także w wielu krajach europejskich. Teraz są tylko 2 rodzaje tego zwierzęcia na świecie - to jest rosyjskie matryce (lat. Desmana Moschata) i Pirenean Duma (Galemys Pyrenaicus).

Samo zwierzę jest małe. Rośnie nie więcej niż 45 cm długości, która spada na potężny ogon. Waży outdurious około 500-550 gr.

Sobole

Noble Deer

Sable jest drapieżnikiem i ssakiem należącym do rodziny Cunich. To zwierzę żyje w gęstych lasach tajskich, Mongolii, Chinach, Korei i niektórych dziedzinach Japonii.

Wśród innych lasów SOBE preferuje iglaste. Ten drapieżnik nie porusza się przez las - może spędzić całe życie w granicach jego witryny. Sobol opuszcza zwykłą witrynę w przypadku ekstremalnej konieczności - w przypadku pożaru lub gdy las się obniża. To odstraszone zwierzę można znaleźć nie tylko na ziemi, ale także na drzewie, w którym może dojść do poszukiwania żywności lub tymczasowej azylu. Mieszkania sobolne okiennice w szczelinach skał i zagłębienia drzew, pod bully. Jedzenie z małymi bestiami, płazami, a także jagodami lasowymi i orzechami.

Zwykłe białko

Sonya półki

Zwykły białko - przedstawiciel rodziny Beliche. Długość głowy i korpus waha się od 19 do 23 cm, ogon - od 15 do 20 cm, a masa różni się od 250 do 340 g. Dimorfizm seksualny tego gatunku nie jest wyrażony. Długi ogon pomaga bilansowaniu białek i kontrolowaniu ciała podczas przemieszczania się z jednego drzewa do drugiego i wzdłuż gałęzi, a także utrzymuje zwierzę w ciepły podczas snu. Kolor wełny uczelni zmienia się w zależności od czasu roku i siedliska. Zwykłe białko występuje iglaste i umiarkowane duże lasy. Jest to pojedynczy i pieprzony zwierzę i niechętnie dzieli jedzenia z innymi. Pasza: nasiona drzew, nasiona szyszek, grzybów, orzechów, jagód i młodych pędów.

Gibraltar Magot

Retal Dog

Magot lub Berber Małpa lub Magrib Macak (Lat. Macaca Sylvanus) - jedyna małpa mieszkająca na dzikiej na terytorium Europy (w Gibraltar). W Gibraltarze jest przekonanie, że podczas gdy przynajmniej jedna małpa żyje na skale, miasto pozostanie brytyjski. Od 1855 r. Gibraltar Magmice są pod oficjalnym patronatem Wielkiej Brytanii Marynarki Wojennej.
Magot jest przedstawiony na monecie Gibraltaru w 5 pensach. Po drugiej stronie przedstawiła królową Elizabeth II.

Las ładny

brązowy niedźwiedź

Las słodki (lub las europejski słodkie) - lat. nazwać. MARTES MARTES - Drapieżne zwierzę z długim cennym futrem. Jego ogon jest szczególnie dobry - bujny, piękny, stanowiący co najmniej połowę całej długości zwierzęcia.

Oprócz "oficjalnej" nazwy zwierzę ma innego, nie mniej ogólnie akceptowane, - Zholtodushka. Pochodzi z charakterystycznej dużej plamy żółtawego, ukrytego koloru w części gardła ciała. Z reguły jest to jedyna plama, reszta koloru mniej lub bardziej monofonicznego brązowego cienia, który może się różnić w zależności od jasnobrązowego lub żółtawego brązowego do ciemnobrązowego.

Typowa długość ciała od górnej części końcówki ogonowej - 35-56 cm, a ogon faktycznie może osiągnąć 28 cm. W więzieniu wysokość zwierzęcia wynosi do 15 cm.

Rozmiar kurtyny lasu zależy od podłogi - samce zwykle więcej kobiet, a różnica może osiągnąć 30%. Nawiasem mówiąc i skacząc z dużej wysokości, na przykład z górnych gałęzi drzew w śniegu, to także dość sił. A żółta lina wie, jak pływać, choć rzadko uciekł się do tej metody ruchu.

Optymalne warunki do istnienia kostki leśnej, w której czuje się jak największy wygląd - dąb, jodła, jodła dojrzałe lasy, wysoka moc, zrzuty, z gęstym skokami.

Noble Deer

Gronostaj

Noble Jeleń - widok ssaka z brodawki, należy do rodziny jeleni. Mieszka w szerokich, subtropikalnych i tajskich lasach, z wybrzeża rzek i górskich alpejskich łąk. Ta herbivan zwierząt żywi się trawą, zbożami i fasolą. Dorosłe samce mogą osiągnąć wagę od 160 do 240 kg i długość ciała od 175 do 250 cm, z kobietą ważą od 120 do 170 kg i rosną do 160-210 cm długości. Rogi są obecne tylko u mężczyzn, zaczynają rosnąć wiosną i wypadać co roku, zwykle na końcu zimy.

Sonya półki

Mouflon

Squirrel LIVE SQUIAL od niespodzianki gryzoństwa w lasach liściastych Europy, często bardzo wysoko w koronach drzew. Życie w górach, półki Sonia stara się zbliżyć się do człowieka, osiadł na strojach iw stodole. Lato spędza w gnieździe z mchu i liści ułożone w widelcu nudnego. Zimą spada na sześciomiesięczną hibernację, z reguły, komfortowo ustawienie w pustym drzewie, ale czasami w norce w ziemi na głębokości 60 cm. Przed zimową hibernacją zwierzę może ważyć do 300 g. Oraz Sony-schronisko i makaron Sony kanał w masowych owocach i nasionach, a czasami zniszczą gniazda ptaków.

Retal Dog

Borsuk

Retal Dog lub Raccoon USSuriyskaya Lisa lub USSuri Raccoon lub Racing - Pinspey Self-Budowanie Ssak (Doggy). Ściśle mówiący nie jest endemią kontynentu europejskiego, ale od 1927 do 1957 r. Około 10 tys. Retal psy wzbogacone tereny myśliwskie zostały przywiezione i wydane w 76 regionach byłego ZSRR. W azjatyckiej części kraju nie biorą one root, ale w europejskiej części szybko się rozpadł i zaczęły osiedlić się, w tym w krajach Europy Zachodniej, przenikając w Finlandii, Estonii, Szwecji, Polsce, Rumunii, Czechach, Niemcy i Francja.

brązowy niedźwiedź

Europejski leśny łóżeczko

Niedźwiedź brunatny - świetny drapieżny ssak, który wraz z niedźwiedziem polarnym znajduje się w Europie. Jest to jeden z największych drapieżników lądowych.Zewnętrznie mężczyźni więcej kobiet o 8-10%. To zwierzę jest aktywnie rano i wieczorem, a dzień woli spoczywać w grubej roślinności.

Są to wszystko, które pasują do trawy, owoców, innych ssaków, ryb i gadów.

Teraz niedźwiedź brunatny zniknął na większość zakresu w pozostałej części regionów jest mały. W Europie Zachodniej, jego oddzielone populacje zostały zachowane na Pireneje, Góry Kantabryjskie, Alpy i Apeninie. Dość rozprzestrzenianie się w Skandynawii i Finlandii, spotyka się w lasach Europy Środkowej i Karpat. W Finlandii zadeklarowane zwierzęta narodowe.

Gronostaj

Dziki królik

To małe futrzane zwierzę słynie z cennego futra i odnosi się do rodziny Cunich. Mornosttai ma typowy wyglądy z wydłużonym ciałem i krótkimi kończynami. Ma długą szyję i głowę trójkątnego kształtu z przebiegłymi oczami i małymi zaokrąglonymi uszami. Pomimo małych rozmiarów zwierząt bardzo silnych. Jest to drapieżne zwierzę i agresywne i nieustraszone. W warunkach niebezpieczeństwa gronina jest w stanie spieszyć się nawet na osobie. Na krótkich kończynach są łańcuchowe i ostre pazury. Na łapach są membrany, które ułatwiają ruch zwierząt na obszarze pokryte śniegiem. W Europie spotyka się z Skandynawii do Pirenejów i Alp, z wyjątkiem Albanii, Grecji, Bułgarii i Turcji.

Mouflon

Cheglock eleeonora

Najmniejszy przedstawiciel Baranova jest muflonem. Żyje na Krymie i na Cyprze. Możesz spotkać się na stokach górskich, gdzie jest trawa. Od wrogów można ukryć w pobliżu klifów, w obszarach skalistych. Muflon jest jedyną pamięcią RAM, która wchodzi do lasu za cienkie gałęzie dębu i klonu.

Zwierzęta trzymają stada. W ciągu dnia, samice i samce pasące się. A samce zawsze pasą się niżej niż kobiety.

Borsuk

Dostawa

Drugi co do wielkości członek rodziny Kunih (trochę większą jedyną roswokliną) jasne czarno-białe paski, krótkie nogi i krótki ogon. Bumbers - jeden z najbardziej adaptowalnych zwierząt drapieżnych na świecie, ponieważ jedzą prawie wszystko, począwszy od jaj i małych gryzoni i kończących się owocami, owadami i robakami. Badgers mają jednak zły oczy. Ponadto mają ostre słuch.

Bumbers wąchają ziemi z ich wrażliwymi nosami w poszukiwaniu żywności. W Europie Północnej jego ulubionym jedzeniem jest RailWorms. Mieszkanie Badgera jest długi system podziemnych galerii, które mają do dziesięciu punktów sprzedaży. Badger bardzo starannie odpowiada swoim mieszkaniu, tracąc trawę i zawiera w doskonałej czystości. Badgers wolą żyć w radiach w lesie z pagórkowatym ulgą, gdzie łatwiej są znaleźć jedzenie. Żyją z społecznościami rodzinnymi, ale zawsze polują na sam. W niektórych regionach Barcuccia ma własne terytoria myśliwskie.

Europejski leśny łóżeczko

Long-Eddy Seal

Kot leśny Bliskiego Wschodu jest znacznie większy niż step lub kot domowy, ma wyższe futro. Występuje, jest bardzo podobny do kota domowego, ale różni się od jej większych rozmiarów i kolorowych - szarych, zadymionych lub brązowych, ciemnych pasków wzdłuż grzbietu, bardziej jednorodnych (bez pasków) i jasny kolor futra po bokach, gruby Puszysty ogon z licznych poprzecznych pasków pierścieniowych i ciemności, jakby posiekane, pomponem (najczęściej brakuje kotów, najczęściej brakuje pasków wzdłuż grzbietu, obraz futra po bokach - arbitralny kolor, ogon jest cienki i wskazał na koniec arbitralnego koloru).

Dzikie koty zostały dystrybuowane w epoce Pleistoceen. Kiedy byłem traktowany, zaczęli dostosować się do życia w gęstym lesie. W większości krajów europejskich stały się bardzo rzadkie.

Dziki królik

Zwykły gennet

Dziki królik jest ssakiem małego rozmiaru, z długością ciała (biorąc pod uwagę) 38-58 cm. Masa zwierząt mieści się w zakresie 1,1-2,5 kg. Króliki charakteryzują się długimi uszami, masywnymi tylnymi łapami i krótkim, puszystym ogonem. Poruszają się, skakając z potężnymi tylnymi nogami. Dzikie króliki są zwierzętami społecznymi, najbardziej aktywnymi rano i wieczorem. Potrzebują co najmniej 55% wody w diecie, aby pomnożyć i być zdrowym. Trawa jest podstawą mocy, ale dieta zawiera również liście, nerki, drzewa i korzenie. Króliki są również zasilane sałatką, kapustą, korzeniem i ziarnem.

Cheglock eleeonora

Zayats-Rusak

Jest to mały ptak z długimi skrzydłami z rodziny rodziny. Nezglock latem na wybrzeżu Morza Śródziemnego, a później, podobnie jak wiele ptaków wędrownych, muchy do Europy. Pisklęta pojawiają się pod koniec lata, kiedy małe ptaki karmiące na Cheglock są już zwracane z Europy do Afryki. Dorosłe sokoły w tym czasie stanowią prawdziwy przód na ścieżce stada migracyjnych. Około stu sokołów, wyłącznie mężczyzn, poluj razem, podczas gdy kobiety pozostają z pisklętami w gnieździach. Po zakończeniu okresu siewu Falkony są zwracane do Afryki, gdzie owady są zasilane przez owady. Ale o tym, jak spędzają zimę, są znane bardzo mało.

Dostawa

Middlecons

Gifting - mały rozmiar zwierzęcy trochę mniej fretki. Długość ciała waha się od 30 do 40 cm, a prawie połowa spada na ogon. Ciężar największych osób dorosłych osiąga 730 g, średnia waga żeńska - tylko 300-400 g. Publikowanie ma typową sylwetką dla większości przedstawicieli rodziny Kunih. Wydłużone ciało, długie ogon, krótkie łapy, mała głowa - oto główne cechy jego wyglądu. Jednak opatrunek można łatwo odróżnić od najbliższych krewnych do określonego koloru. Szczyt ciała i spin zwierząt maluje się w ciemnobrązowym tonie z licznych barwionych plam i pasków. Ciało ciała i czarny szyja. Kufa jest również czarna, z pięknym wzorem szerokich białych pasków.

W XX wieku populacja opatrunkowa została szybko zmniejszona. Powodem tego nie było tak dużego polowania na swoje futro, które w porównaniu z futrem innych Kuniii nie jest cenione bardzo wysoko, ile obracając ich siedlisko w gruntach rolnych. Ponadto eksterminacja gryzoni na dużą skalę, która służyła im przed ofiarą, często pozbawia je żywności

Long-Eddy Seal

Dzik

Obszar siedliska geograficznego obejmuje wybrzeże Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Norwegii i Rosji, częściowo Szwecji i Finlandii. Ich dieta składa się głównie z ryb, czasami z artropods i mięczaków. Ten duży ssak osiągnie długość ciała 2,5-3,3 m i waga 170-310 kg- samiale znacznie mniej mężczyźni, z długością ciała 1,6-2,0 m i ważenie 100-190 kg.

Pieczęć Long-Eddy ma wydłużoną twarz, szeroko umieszczone nozdrza i niewielką liczbę miejsc przez korpus. Kolor ciała u mężczyzn jest ciemniejszy niż samice, na dnie ciała są lekkie miejsca. Kolor samic ze srebrnego szarości do brązowego koloru z ciemnymi plamami.

Zwykły gennet

Sony

GENNET Zwyczajny - jeden z największych przedstawicieli tego rodzaju. Średnie rozmiary jego ciała wynoszą 50-60 centymetrów o masie do 2 kilogramów, większość innych genów rzadko rośnie do długości pół metra. Ogon drapieżnika trochę krótszy.

Przywieziono do Pirenejskiego Półwyspu i Południowej Francji. Zamieszkaj obszar lasu i krzewu, żyje w górach. W Pirenejach obecność zwykłych informacji okazuje się na wysokości około 2000 m. Warto zauważyć, że przed udostępnieniem kotów zwykłych genów stosowanych w rozliczeniach ludzkich w celu walki szkodników (myszy i innych.).

Zayats-Rusak

Leśna siedziba

Hare Rusak - jeden z największych rodzajów zających żyjących w umiarkowanej miejscowości na świeżym powietrzu. Zająć karmę na trawie, gałęziach, nerkach, kory i roślinach polowych, zwłaszcza w zimie. Z reguły prowadzą życie nocne i żyzne z natury. Długość głowy i korpusu może wynosić od 60 do 75 cm, a długość ogona od 7,2 do 11 cm. Masa ciała ma tendencję do wahania od 3 do 5 kg. Uszy Hare REACH 9.4-11.0 cm. On ma również długie (14-16 cm) tylne łapy. Kolor wełny z tyłu jest żółto-brązowy - czerwonawy na ramionach, łapach, szyi i gardle - biały na brzuchu, czarny na ogonie i wskazówki uszu.

Middlecons

Las chore

Bonquies - przedstawiciele tej rodziny manoocharowanych łatwo różnią się od innych lotnych myszy szczególnych wzrostów na głowie głowy. Jednak te cechy budynku pyska są łatwe do zobaczenia, tylko trzymając zwierzę w rękach, a nie, gdy podkowy zawiesza się na polowaniu i zniknie w gęstym zmierzchu. Sylwetka zwierzęcia ma również funkcje. Tylny punkt tail nie zostanie wyciągnięty, podobnie jak inne nietoperze, a mniej lub bardziej odcięte.

Dzik

Czubaty dike

Dzika - cissulier i masywny ssak, krótkie i stosunkowo cienkie nogi. Szef zwierzęcia jest bardzo duży, do jednej trzeciej całej długości ciała. Oczy są małe i głęboko zasadzone, a uszy są długie i szerokie. Widok ma dobrze rozwinięte kły, które wystają w dorosłych mężczyzn. Zwierzę może rozwinąć prędkość 40 km / h i skakać wysokość do 150 cm. Dimorfizm seksualny jest bardzo jasny, mężczyźni, z reguły, wynosi 5-10% dłuższy i 20-30% cięższy niż kobiety. To zazwyczaj zwierzęta społeczne wolą szersze i mieszane lasy.

Dzik jest uważany za charakterystycznego pilota człowieka, począwszy od arkuszy i korzeni do owadów i innych ssaków.

Sony

Ślepy

Sony - małe i średnie gryzonie, zewnętrznie podobne do myszy (formularze naziemne) lub białko (formularze drewna). Długość ciała od 8 do 20 cm. Ogon jest zwykle nieco krótszy niż ciało - 4-17 cm. Większość piosenek jest denomowana, selevinia i nieszczęśliwych piosenek - pół i pół. Oczy i uszy są dobrze rozwinięte, ostatnie rundy, bez szczotek na końcach. Kończyny są stosunkowo krótkie. Na przednich kończynach 4 palców z tyłu - 5. Pierwszy palec z tyłu kończyny jest czasami pozbawiony pazurów, na pozostałych palcach pazurów dobrze rozwiniętych: są krótkie, ale bardzo ostre. Z wyjątkiem Selevinia i tajemniczej piosenki, wszystkie inne gatunki opracowały Corns Pantar. Święta okładka gruba i miękka, ale niska. Kolor tyłu jest monophoniczny, od szarości do drona oath.

Leśna siedziba

Zwykły kret

Lądowanie leśne lub zwykły burazubka jest najczęstszym rodzajem rodziny soricidae i jednego z najczęstszych ssaków w północnej części Europy, z wyjątkiem Irlandii. Earthons są aktywne popołudnie i nocą, ale przede wszystkim po wystąpieniu ciemności. Żywią się: owadami, wodorami, spiderman, multi-downce, ślimaki i inne bezkręgowce. Długość ciała zwykłej Bozobki 5,5-8,2 cm i wagi - 5-12 g. Ma aksamitną ciemnobrązową wełnę z lekkim brzuchem, małymi oczami, spiczastą kufą i stosunkowo dużymi uszami.

Las chore

Ryś

Forest Choreke - przedstawiciel rodziny Kunih. Kolorowy kolor ciemnobrązowy, z jasno brzuchem i ciemną maską na twarzy. Ten gatunek ma stosunkowo krótki i kompaktowy korpus. Waga waha się od 400 do 810 g, długość ciała od 36 do 48 cm, a ogon - od 15 do 17 cm. Fretki lasów preferują małe tablice leśne i indywidualne gaje, zmieszane z polami i łąkami. Ich dieta obejmuje: myszy, ptaki, płazy, gady i owady.

Czubaty dike

Włoska brązowa żaba

Grzywacz zbirowy - jest to zwierzę ssakowe z drużyny gryzoni, która jest najsłynniejszym wyglądem w rodzinie Dymacz. To zwierzę jest znane wszystkim ze względu na swój oryginalny wygląd - ogromne igły obejmujące cały szczyt ciała. Jego łacińska nazwa Hystrix Cristata jest tłumaczona na rosyjski jako grzebień skutera. Wynika to z jego wyglądu, a mianowicie, z osobliwym "Ridge" położonym na głowie zwierzęcia.

Dike znajduje się w Europie Południowej (Włochy kontynentalne i Sycylia)

Crested Dike jest uważany za trzeci co do wielkości świąteczko na całym świecie, wyprzedza jedyną południowoamerykańską Kapybara i bóbr

Ślepy

Bizon

Zwykłe plumus jest całkowicie pozbawiony wzroku, zamiast tego ma dotykowe włosy, dobrze rozwinięte i słuchowe. To zwierzę wystarczy do normalnego życia, przez cały czas nigdy nie widzi światła słonecznego. Dla wielu właścicieli działek, Pleum stał się prawdziwą karą, ponieważ jest w stanie istnieć wszystkie terytorium lądowania, a nawet wpływać na stabilność budynków znajdujących się tam.

Maksymalna długość tych gryzoni osiąga 32 cm, a waga wynosi 700 g. Mają wydłużone ciało w kształcie cylindra, krótką szyję, łapy i ogona i spłaszczone powyżej. Uszy zwierząt są ledwo zauważalne, a oczy są ukryte pod skórą i w pełni atrofied. Kolor różnych osób może mieć pewne różnice.

Zwykły kret

Myszy

Zwykły lub europejski kret należy do rodziny moli. Mieszka w podziemnych tunelach, które stale się rozszerza i używa ich do polowania. MOLE jest zasilany głównie walewami, a także owadami, stawonymi, myszy i ziemniaki. Jego ślina zawiera toksyny, które sparalizyzują produkcję. Ciało Crote ma kształt cylindryczny, którego długość wynosi około 12 cm. Samice, co do reguły mniej niż mężczyźni. Oczy są małe i ukryte na wełnę, nie ma zewnętrznych uszu. Wełna, ciemnoszary, ale rzeczywisty zakres kolorów jest bardziej zróżnicowany.

Ryś

Redhead Fox

Lynx - typowy kot, chociaż wielkość z dużym psem, który jest częściowo przypomniany przez jego skrócone ciało i długie belki. Głowa jest bardzo charakterystyczna: stosunkowo mały, zaokrąglony i bardzo wyrazisty. Z innych feline Lyrys wyróżnia się krótkim ogonem i frędzlami na uszach. Masa ciała Rysi od 5 do 30 kg.

Lynx - najbardziej wysunięty na północ widok z rodziny kotów. W Skandynawii spotyka się nawet na koło polarne. Gdy była bardzo wspólna w całej Europie, ale w połowie XX wieku została zniszczona w większości krajów Europy Środkowej i Zachodniej. Teraz wprowadzono udane próby, aby ożywić populację sztuczki.

W Rosji Lynx znajduje się w niesłyszącym, silnie zaśmieconym odbicie lasów iglastych do Kamczatki i Sachalina, gdzie przeniknął stosunkowo niedawno.

W tradycji skandynawskiej Lynx był świętymi zwierzętami Bogini Frey. Uważano, że Lynx był wymawiany w jej rydwnie. Starożytni Grecy wierzyli, że ostre spojrzenie było w stanie molo na nieprzezroczystych obiektach.

Włoska brązowa żaba

szary Wilk

Ta mała niezauważalna żaba mieszka w mokrych lasach północno-wschodnich Włoch, Szwajcarii i Francji Wschodniej. Powyżej 800 metrów nad poziomem morza jest rzadko. Jest to bardzo nieśmiałe stworzenie, które najczęściej ukrywa się w liściach pod drzewami w lesie. Tam wytwarza żywność - owady, wodorami i inne zwierzęta bezkręgowe. Kolor żaby może być ziołowy-zielony na czerwono-brązowy. W wyniku przemian lasów w gruntach ornych naturalny obszar jego siedliska zmniejszył się ostro.

Bizon

Jak

BISON - największe dzikie zwierzęta w Europie. Przedstawiciele zwierząt znanych, kiedyś zniknęli z twarzy Ziemi, ale oszczędzany cud. Bison należy do rodziny rozwiązań i składać się z różnych rodzajów dzikich byków - Buffaloes, Jacob, Bangong, Gaurom.

Najbliższym krewnym żubra jest amerykański żubr, z którym jest nawet w stanie dać płodne hybrydy. Mężczyźni są bardziej masywne, ich waga wynosi 850 kg, masa kobiet jest nie więcej niż 700 kg. Nowoczesne zęby mniejsze życie w minionym wieku, znane są zwierzęta ważące do 1 tony.

Myszy

Suseł

Inny przedstawiciel fauny - mysz polowa. Te małe stworzenia są zaangażowane w spożycie żywności. Mysz mieszka w otwartym obszarze, najczęściej osiada wśród roślin zbożowych, ziarna, których karmi się.

Myszy doskonale wspinają się na drzewach w poszukiwaniu pysznych liści, owoców. Gniazdują pod ziemią. Mysz polowa znajduje się w lasach, dziedzinach Eurazji. Pasze owoce myszy, nerki, nasiona.

Redhead Fox

Nadal (ptak)

Rude Fox - największy i najczęściej typ vulpes. Długość ciała waha się od 60 do 90 cm, ogon wynosi od 40 do 60 cm, a waga wynosi od 6 do 10 kg. Kolor lisa i rozmiar ciała zależy od obszaru siedliska geograficznego. Spotyka się w różnych siedliskach, w tym tundrze, góry, lasy subarctic, stepy i pustyni. Fox - typowy przedstawiciel drapieżników, jego dieta składa się z: narzędzi, zających, młodych roe, ptaków i t.D. Może być również zasilany owocami, owocami i jagodami.

szary Wilk

Takin

Jest to największy zachowany rodzaj wilków, mężczyźni średniej ważyć od 43 do 45 kg, a kobiety - od 36 do 38,5 kg. Jego zimowe futro jest długi i puszysty, głównie szary kolor, chociaż mogą również spełniać inne warianty. Szary wilk jest wyspecjalizowanym drapieżnikiem i jest przystosowany do polowania na dużą zdobycz, dzięki zachowaniu społecznym i wyrazistym. Mieszka w stepach, półpustych, tundrze, stepach leśnych i unika gęstych lasów.

Jak

Leming

Zgodnie z opisem, zwierzęta Eurazji są unikalne stworzenia, których wiele gatunków żyje wysoko w górach tybetańskich, wśród wiecznego śniegu. Te zwierzęta mają długą wełnę z boków i coś w rodzaju spódnicy przypominającej. Zimno nie jest strasznym zwierzęciem. Yak żywi się roślinami, które mieści się z śniegu. Pasą się w nocy, aw ciągu dnia - śpi.

Yaki chronią cielęta, stając się wokół nich. Zwierzęta mają dobre poczucie zapachu i jest znacznie lepiej rozwinięty niż słuchanie i wizja.

Suseł

Szary Dozat

Suslik - Animal Type Chord, Klasa ssaków, Werbowanie gryzoni, Belichesky Rodzina, Susliki (Lat. Spermophilus lub Cittellus). Rosyjskie słowo "suslik" stało się ze starego słowiańskiego "susati", co oznacza "zamiatanie".

Długość ciała dorosłego zwierzęcia średnio wynosi 15-25 cm. Osoby niektórych głównych gopherów rosną do 40 cm, a samce są zawsze większe i cięższe niż kobiety. Waga Suslik waha się od 200 gramów do 1,5 kg.

Przednie łapy zwierzęcia są nieco krótsze niż tył i są wyposażone w dobrze rozwinięte ostre pazury, które pomagają chudom.

Susliki Zwierzęta mają zwartą głowę lekko wydłużoną.Pokryte lekkim uszami puffowymi wyglądają trochę słabo rozwinięty. Oczy Suslika są małe, ale mają powiększone gruczoły łez, intensywnie wytwarzają płyn do mycia oczu z kurzu i brudu. Specjalna struktura zębów pozwala Gopherowi wykopać długi noufer, nie ogrzewany w tym samym czasie. Niektóre torby niektórych gatunków są dobrze rozwinięte i pomieścić znaczący zapas żywności, który Suslik może bezpiecznie przechowywać w otworze, chociaż akcje nie tworzą jakichkolwiek koni.

W dziedzinie tych gryzoni można określić gwizdek. Susliki stoją na tylnych nogach i opublikuj silny piszczy, jak gwizdek. I gwizdają lub susliki śpiewają na przemian: potem po prawej, potem po lewej, potem z tyłu, a następnie z przodu. Taki dźwięk Suslik jest rodzajem "języka" tych zwierząt, z którymi przekazują do siebie niezbędne informacje.

Nadal (ptak)

Sowa

Górny kształt ciała podobny do pingwina, ale te ptaki nie są "krewnymi". Śledzenie należą do rodziny czystszych i źrebięcia, oddziały z rakhanko i gatunków fraterculaarctica. Zważyć martwy koniec mężczyzny około 345g, a kobieta - 310g. Przykładowa wysokość zakleszczenia około 30 cm, podczas gdy skrzydła sięga 47 - 63 cm. Zakrycie na żywo od dziesięciu do piętnastu lat.

Jasny kolorystyczny dziób w małżeństwie podkreśla martwe koniec między innymi ptakami. Górny - typowy przedstawiciel ptactwa wodnego, tak bardzo zdenerwowanego na ziemi. Do pływania pod wodą używa skrzydeł, grabienia ich, jako Weselves.

W tym okresie zakleszczenie są pojedynczym stylem życia, ale są wyjątki w formie niektórych, które są przechowywane przez pary. Na wiosnę wszystkie bramki idą do brzegu i przynoszą swoje młode.

W marcu i kwietniu zakleszczenia powracają do gniazd. Jest tutaj, że małżeństwo przechodzi. Zakleszenia przeciwległych podłóg pocierają się nawzajem, wyrażając ich sympatię. W tym okresie dziób bramek zmienia swój kolor z żółtym kolorem na czerwono.

Najczęściej nowe pary niezależnie kopią gniazda (długość, która osiąga około 2 metrów), a nie powrócić do ubiegłorocznych miejsc. Para zakleszczeń - to zwykle lojalność na życie. Te przynajmniej razem są tylko w okresie małżeństwa, głównym czasem są daleko od siebie.

Takin

Mrówki

Obace są bardzo podobne do byków. Mają grubą wełnę, która nie mokra podczas deszczów. Mieszkają w górach Chin, na łąkach alpejskich, w zimie, zejść w lesie.

Zwierzę początkowo nie ma rogów, ale rosną całkowicie do czterech lat. Ten gatunek został jeszcze badany.

Leming

Orzeł

Życie Lemming - mały puszysty Yormor, zamieszkujący tundrę - czas wieków jest owiony mistycznymi legendami i tajemnicami, ale spójrzmy na lemming na kąt naukowy. Z długością Byka około piętnastu centymetrów, ogon Lemming nie osiąga długości i trzech centymetrów. Małe uszy zwierzęcia, jego ogon i łapy są gęsto pokryte futrem, w tym stóp Lemming. Jeśli chodzi o pazury na przedniej łapach, są one dłuższe niż palce, a pierwszy pazur jest lekko skręcony.

Jako siedlisko, Lemmings wybrała górska tundra, wyspy Arktyczne i tundrę drewna. Nawiasem mówiąc, gęsta wełna Lemming pozwala mu czuć się bardzo wygodna w północnych osiedlach i tajdze, chociaż liczba zwierząt w tych obszarach jest ograniczona. Bagnisty i mokry miejsca - to prawdziwy raj dla ich życia!

Jeśli rozmawiamy o populacji lemings, Potem ciągle się zmienia. Na przykład, raz na trzy lub pięć lat liczba tych zwierząt gwałtownie wzrasta, pokazują agresywność i absolutnie nie boją się ludzi. W innych latach, wręcz przeciwnie, rzadko spotykamy lemingi i mimowolnie powstaje myśl o ich wyginięciu, chociaż tak nie jest.

W rzeczywistości Lemmings można nazwać egoistom, którzy dbają o siebie tylko. Z reguły zachowanie tych gryzonów w stosunku do siebie jest często agresywne, a ich słynne migracje masowe są oszustwo, ponieważ każde zwierzę porusza się samotnie. Jedynym wyjątkiem jest zewnętrzne przeszkody, które zachęcają do lemangi do rajdu i wspólnie przezwyciężyć pojawienie się bariery.

Szary Dozat

Złoty Orzeł

Gray do Notasy, jeden z najczęstszych nocnych drapieżnych ptaków, mieszka w lasach i parkach miejskich w Europie. Może karmić na różnych zwierzętach, ale preferuje małe gryzonie, jak myszy i szczury. Latanie prawie bez głośno, wydaje się niespodziewanie i może chwycić nawet poświęcenie, takie jak niebieski lub pianka.

Samica szarej bastiness do układania jaj, z reguły, w garbach drzew. Gniazda ten ptak nie buduje, ale czasami używa opuszczonych gniazd innych ptaków. Ich mieszkania były nawet w stodole i dzwonnicy. Kobieta podnosi pisklęta i karmi jedzenie, które dostarcza mężczyznę. Zwykle mężczyzna i kobieta żyją razem wszystkie życie. Pisklęta trwają cały rok, aby stać się dorosłymi. Jeśli dana osoba lub bestia pojawia się obok gniazda, jest rzadko atakując je.

Sowa

Bocian

Filik - duży ptak Rady Radzieckiej, żyje w Europie, Azji Środkowej, znajduje się w Afryce. Wolą górzyste i bagnisty teren, głuchy lasów, step, gdzie można ukryć dobre oko z wścibskiego oczy.

Długość ciała 50 - 75 cm, waga 1 200 - 3400 gramów, skrzydła160 - 185 cm. Kobiety więcej mężczyzn. Ma okrągłe głowę, oczy są dużym kolorem żółto-pomarańczowym, kierowanym do przodu i nieruchomym. Dziób jest ciemny, krótki do bólu. Nad oczami belków piór, które wiele są pobierane na uszy. Jest to błędna opinia.

Łapy są chłodzone do pazurów, które są ostre i długie. Spining-brown z ciemnymi plamami, brzuchem i klatką piersiową o jasnym kolorze Omloral z poprzecznymi drobiami. Szyja jest elastyczna, może przekręcić go o 270 stopni we wszystkich kierunkach, co ułatwia przeglądanie. Plotka i wizja nocnego drapieżnika są po prostu doskonałe. Latający cicho, ze względu na luźne i miękkie upierzenie. Silny dziób i ostry pazury łapią i trzymają zdobycz.

Prowadzić osiadający styl życia, przestrzegaj ich terytorium, są aktywne przy zmierzchu i nocą. Ogólnie rzecz biorąc, ten ptak jest skryty, nie jest tak łatwo go znaleźć, ukrywa się dobrze i przebrany, siedząc na gałęziach drzew. Polowanie na otwarte przestrzenie, odlatujące z witryny gniazdowania kilka kilometrów.

Mrówki

Sokół

Czarne, czerwone, czerwone mrówki należą do rodziny owadów. Jest tylko ponad 13 tys. Gatunki Muravyeva, z których większość mieszka w tropikalnych szerokościach geograficznych (dla porównania: 1150 gatunków na żywo w Paleaktycznych, w Rosji - około trzysta).

Liczba tej rodziny według różnych źródeł wynosi od 10 do 25% biomasy wszystkich gruntów. Prawda, ich waga jest niezwykle mała. Na przykład w lasach Amazonów na jeden kilometr kwadratowy, 800 milionów upadków. Muravyov, w tym samym czasie, w ilości, wszystkie mrówki leśne ważą dwa razy mniej niż pozostałe mieszkańcy kraju. Rozproszone czerwone, czarne i czerwone mrówki na całym świecie. Warto zauważyć, że nie tylko lasów i mrówek ogrodowych, ale także mrówki w domu - złe zjawisko. Nie są z wyjątkiem zimnej Antarktydy i kilku daleko od kontynentu wysp.

Anthill Insect są wyposażone wszędzie tam, gdzie tylko może, używając do budowy głównie ziemia i rośliny. Gniazda można zobaczyć wszędzie: na ziemi, pod kamieniami, w Brice, podziemnym, jeśli zdarza się osiedlić się w domu, mogą zbudować mrowisko i tam. W obszarach z martwymi owadami, anthill nigdy nie jest zbudowany, ponieważ wskazuje na obecność chorób lub innego niebezpieczeństwa. Taka dobra zdolność adaptacji jest w dużej mierze ze względu na doskonałą organizację społeczną, możliwość korzystania z różnych zasobów i manewrowania w ich życiu: W razie potrzeby zmieniają miejsce zamieszkania bez żadnych problemów.

Orzeł

Koza górska

Eagle - malowanie ptaka rodziny rodziny. Odnosi się do liczby dużych ptaków. Długość ciała dorosłego ptaka zmienia się od 73 do 89 cm, długie skrzydła do 2,5 m w ruchu, krótkim ogonie i ciężkie łapy. Masywny belfer i ostry pazury - główna broń tego drapieżnika.

Orły dość wspólne ptaki. Można je znaleźć w lasach, tundrze, stepach, a nawet pustyniach Eurazji, Ameryki Północnej i Afryki. Gniazda mogą zarezerwować zarówno na ziemi, jak i na drzewach, ale najczęściej wybierają tabliczki górskie.

Doskonała wizja pozwala orła zauważyć mysz, węża lub jaszczurkę o dużej wysokości. Gałka oczna jest świetna i zajmuje dużo miejsca w czaszce, więc mobilność oczu nie jest świetna, ale dobrze rozwinięta szyja kompensuje tę wadę. Eagle Słyszenie jest bardziej komunikować się niż polowanie. Poczucie zapachu jest dobrze rozwinięte.

Poluj, że są zazwyczaj sam. Eagle może szybować na dużej wysokości, patrząc na zdobycz lub siedzieć na wzgórzach i oglądać otoczenie w poszukiwaniu ofiary. Z reguły tylko zabity górnictwo jest w żywności, padal rzadko spada w ich dietę. Wszystko zależy od rodzaju ptaka. Może to być zarówno owady, jak i duże ssaki. W czasie ataku orzeł spadł ostro, chwyta ofiarę łapów i uderza dzioba. Oszołomione stworzenie nie jest już w stanie się oprzeć.

Eagles wybierają kilka jednego na całe życie. Gniazda budują duże i silne za pomocą oddziałów. Postpone 2 jajka. Podczas gdy kobieta je podnosi, mężczyzna zajmuje się jej odżywianiem. Mimowolne potomstwo może natychmiast zobaczyć i pokryte muchą. Charakter drapieżnika zmusza pisklęta z młodego wieku, aby walczyć o ich przetrwanie. Często możesz zaobserwować, jak duże pisklęta próbują wypchnąć Jack młodszego brata. Czasami nawet go zabić, walcząc o jedzenie. W przypadkach wystarczy żywność, w gniazdach rośnie kilka piskląt.

Złoty Orzeł

О

Są to największe i silne orły Europy żyją w parach w obszarach górskich, gdzie kontrolują duże terytorium. Berkcuts budują gniazdo wśród skał lub na drzewach, gdzie jest niezawodnie chroniony przed innymi drapieżnikami. Średnica gniazda może osiągnąć 2 metry. Kobieta składa 2-3 jajka, ale przetrwa, jako reguła, tylko starsza laska, która zabija młodsze i rzuca je z gniazda. Berkuts karmią się na innych ptakach, uprawach, zających, lisach, jeleniu, kóz górskich i innych zwierząt. Przez wiele lat Berkuci zostały chronione i jest nadzieja na zapisanie ich przed wyginięciem.

Bocian

Mnich tylenu

Wiosenne Bociany White Wracają z Afryki do Europy. Ten duży delikatny ptak znajduje jedzenie w nizinach i łąkach, gdzie polowanie na małe gryzonie, okruchy, żaby i węgorze. Gdzie są dużo jedzenia, a duże grupy bocianów. Uformowanie par, bociany Usuń od 4 do 5 piskląt. Gniazdują często w pobliżu osad, na przykład na dachach domów. Odwrócił się na zimę w Afryce, bociany wybierają najkrótsze loty nad morzem. Często zatrzymują się na wyspach lub wybrzeżach, aby znaleźć jedzenie i odpoczywać.

W wyniku intensywnych zmian myśliwskich i środowiskowych, białe bociany są rzadkie w pewnym momencie, ale w ostatnich latach ich populacja ponownie wzrosła.

Sokół

Zwierzęta europy

Falcon - malowanie ptaka i bardzo rozdarty. Te ptaki prawie nigdy nie robią zdobycz z ziemi. Ich elementy - powietrze. I ofiarują, że eksperci mówią: "Beat", to znaczy, pędząc na ptaka z góry, nurkuj i chwyć nogi. Czasami, latając nisko, przerażają ptaka siedzącego na ziemi, sprawiają, że wystartuje, a potem szybko wznosi się ponad swoją ofiarę i pośpiesz się z góry. Bardzo rzadko, ktoś udaje się uciec od Falcona, nadal nie zapisują obu ulotek, takich jak jaskółki i fryzury. I nie dziwi! Sapol Sapsan, na przykład, idąc do wydobycia pod kątem 25 stopni, rozwija prędkość do 75 kilometrów na godzinę, a gdy trafia pod kątem prostym - do 100 kilometrów. (W. M. Galushin pisze, że szybkość sokoła może dotrzeć do 300 kilometrów na godzinę.) Dążąc do ekstrakcji Falcons zaczynają się za 1000, a nawet na 1500 metrów.

Sokol jest przystosowany do polowania powietrza. Tutaj Sapsan leci obok nas - silny, szeroki, z solidnymi, wypukłymi mięśniami, z długimi i ostrymi skrzydłami, z potężnymi, fajnymi zwiniętymi pazurami. Nawet pióra są twarde i szczelnie wciśnięte do ciała, aby nie przeszkadzać.
Falcon, podobnie jak orzeł, od niepamiętnych czasów - symbol odwagi i usuwania, nie był w Rosji powyżej pochwały niż "Clear Falcon", "Czerwony (to jest piękne) Falcon". Taka prezentacja rozwinęła się, najwyraźniej, w dużej mierze z powodu Falcon-Sapsan.

Koza górska

Zwierzęta europy

Ten typowy alpinista ostatnio był niedawno na skraju wyginięcia, ale kilka ostatnich zwierząt udało się zaoszczędzić przed wyginięciem. Od stuleci na górach były aktywne polowanie, więc w włoskich Alpach było tylko małe stado. Wszystkie kozy górskie żyjące teraz w Alpach są potomkami tego stada. Żyją na skalistym stokach i unikają zakrytych śniegu wystających, które trudno się odbywać.

Mężczyźni wolą bardziej niedostępny teren, a kobiety pasują na pastwiskach z delikatną trawą. Podczas sezonu małżeńskiego mężczyźni układają walki, rogi przez rogi. 22 tygodnie po kryciu kozie pojawia się, która pozostaje z matką przez około rok.

О

Zwierzęta europy

Najbardziej znany i rozpowszechniony rodzaj rodzaju. Jest bardzo dobry ze wszystkich innych setek z dwoma dużymi, dobrze widocznymi lekkimi plamami (żółty, pomarańczowy, brudny i biały), znajdujący się po bokach głowy. Długość ciała może osiągnąć 1,5 m, ale zwykle nie przekracza 1 lampy zauważalnie większych mężczyzn.

Mieć siedlisko rogi są bardzo zróżnicowane, ale na pewno wystarczająco mokry. Szczególnie liczne opiekę nad brzegami spokojnych rzek, jezior, stawów, ziołowych bagien, w wilgotnych lasach i powlekanych krzewach powodzących, ale czasami nawet na otwarty stepie i w górach. Często mieszkają w ogrodach, ogrodach, w dziedzinach zwierząt gospodarskich czasami pełzają w różnych budynkach gospodarczych.

Na wiosnę, a także jesienią, gdy gleba przechowuje dużo wilgoci, nauczyć się daleko od wody. Asylu są stosowane przez pustkę pod korzeniami drzew, stosów kamieni, otworów gryzoniowych, stosów siana, szczelin między kłodami mostowymi, tami i innymi schronieniami. Czasami są hamburgery w piwach, pod domami, w stosie obornika lub śmieci. W opadłych liściach i luźniejnicy hamburgery mogą samodzielnie poruszać się. Zwykli kupcy są bardzo aktywni, ruchome węże. Szybko czołgać się, może wspinać się na drzewach i doskonale unosi się przy pomocy boku boku bocznej.

Mnich tylenu

Zwierzęta europy

Monk Seal lub Bellorchy Tyleny - jeden z najbardziej rzadkich ssaków. Został zachowany około setki tych pieczęć, głównie wokół greckich wysp północnych i południowych Sporads oraz niewielką ilość wybrzeża Madery i wokół Wysp Kanaryjskich na Oceanie Atlantyckim. Uszczelnia paszy na rybach i mięczakach. Zakłada się, że mężczyzna mieszka z kilkoma kobietami, tworząc małą grupę. Każda kobieta rodzi jednego młodego, który pozostaje z matką przez trzy lata.

Intensywny polowanie na mnich zmusił go do prowadzenia nocy. Nawet młode foki rodzą narodziny nie tak jak wcześniej, na odosobnione piaszczyste wybrzeże, ale w jaskiniach skalnych. Pomimo faktu, że prawie wszędzie są podejmowane pod ochroną prawa, jednak z powodu rybaków i turystów, mnichów Tyuleni czują się nieswojo, a ich liczba jest zmniejszona.