Zwierzęta brazylia

Brazylijski lasowy psa

Brazylia przedstawia 10% ssaków i płazów, a także 17% wszystkich ptaków istniejących na świecie. Ponadto 55 różnych typów naczelnych na żywo w Brazylii - największy numer na świecie. Dwunastu rodzajów ssaków tropikalnego pasa, zamieszkiwanie na półkuli zachodniej, jedenaście znajdują się w Brazylii, a ich liczba przekracza 600 gatunków. Obejmuje to kilka odmian kotów rodzinnych, takich jak zauważył Jaguar i mniejsze - Puma, Sukuaran, Zagaurundi i Ocelot. Znaleziono między innymi ssaków: Sloles, rozrywki, tapir, Armadors, Delfiny, Kapybaras (gryzonie rzeczne osiąga 66 kg wagi) i 30 rodzajów małp.

Brazylia prezentowana jest największą na świecie różnorodność ptaków - 1600 różnych gatunków, w tym papug. Istnieje co najmniej 40 rodzajów czaszek, 120 - jaszczurki, 230 - węże, 5 - krokodyle, 331 poglądów płazów i 1500 gatunków ryb słodkowodnych. Biolodzy są wymienione w katalogu około 100.000 rodzajów bezkręgowców, w tym 70 000 owadów.

Amazon dżungli jest największym lasem deszczowym na świecie, który zajmuje powierzchnię 5,5 mln. kv. km, z czego 60% wpada na terytorium państw brazylijskich ACRI, Amazonas, para, Mato Grosso i Maransoao. Pozostałe 40% obejmuje terytorium zarówno Guiana, Surinam, Wenezueli, Kolumbia, Ekwador, Peru i Boliwii.

Lasy Amazon są największą rezerwą zasobów biologicznych świata, gdzie znajduje się 30 tysięcy 100 tysięcy roślin istnieje w Ameryce Łacińskiej. Nie wiadomo, ile tam mieszka tam gatunki zwierząt, ale naukowcy oszacują tę kwotę między 800 000 a 5 milionami, które waha się od 15 do 30% wszystkich gatunków zamieszkujących planetę.

Biolodzy wymienili nowe rodzaje ryb słodkowodnych do katalogu, co powoduje około 3000 odmian ryb w jeziorach i rzekach Amazonii. Wśród typowych ryb regionu są następujące: Piraaruk, największe ryby słodkowodne na świecie, których poszczególne kopie osiąga 2 metry długości i 125 kilogramów wagi z rodziny Karacidów, zjadacze owoców, których zęby są wyliczony z gumowych kości i palves Zhauari- i wreszcie Piranha.

Okrucieństwo tej krwiożerskiej ryby jest często przesadzone. Pomimo faktu, że czasami Piranha zabija zwierzęta imponujących rozmiarów, a nawet ludzi, ich zachowanie jest określane przez ich numer w środowisku. Zgodnie z dużymi rzekami i jeziorami Piranha zwykle nie szkodzi kąpieli. Stają się agresywni tylko w niekorzystnej sytuacji.

Amazonia jest również największą bazą hydrograficzną świata, łączna powierzchnia wynosi 6 milionów. kv. KM. Największa rzeka tego basenu - Amazon, która płynie do Oceanu Atlantyckiego. Średnie zużycie wody wynosi 175 milionów. litry na sekundę, co odpowiada 20% odpływu wszystkich rzek planety.

Brazylijski lasowy psa

Boa boa

Brazylijska nazwa zwierząt: Cachorro-Do-Mato-Vinagre (Kashhor Do Mata Vinagry) - Pies leśny octowy.Długość ciała tego psa leśnego - od 57 do 75 cm i długość ogona - od 12 do 15 cm. Psy leśne octowe żyją w grupach i razem polują na inne zwierzęta. Mieszkaj w mokrych lasach zlokalizowanych w pobliżu wody.Psy lasów polują na popołudnie, aw nocy pakietów idą doły lub rowie.

Boa boa

Uruba

Boa boa - bliskie względne anakonda. Można go znaleźć w Ameryce Południowej i Środkowej. Boa Boa mieszka w różnych siedliskach: pustyni, lasów tropikalnych, sawanny i obszary w pobliżu osiedli. Może również przetrwać na różnych wysokościach nad poziomem morza.

Boa Boa jest znany jako jeden z najpiękniejszych węży z powodu kolorowej skóry z ciekawymi wzorami. Dlatego ludzie z czasów starożytnych złapali te zwierzęta i wykorzystali skórę do robienia ubrań i dekoracji. Wysoki zapotrzebowanie na skórę Boa w przeszłości doprowadziło do zmniejszenia liczby łopat na wolności. Dziś są umieszczane na liście znikających zwierząt.

Boa boa - bardzo duży wąż. Rośnie przez całe życie. Rozmiar boa ma długość 2 stóp po urodzeniu, ale może rosnąć do 10-13 stóp. Boa waży ponad 100 funtów.

Baa Boom Ciało może być brązowy, żółty, czerwony, różowy lub zielony w kolorze. Jego ciało jest pokryte różnymi rysunkami - linie, koła, pionowe lub owalne formy. Kolor i wzór na body Boa zależą od medium jego siedliska (zapewniają kamuflaż, przebranie zwierząt).

Baou ma bardzo rozwinięte zęby. Nie są używane do żucia. Zęby są używane do złapania ekstrakcji. Organizm Boa ma receptory termiczne, które są używane do wykrywania produkcji cieplnej. Ponadto przerwa wykorzystuje "smak" zapachu, aby znaleźć jego ofiarę. Analizator smaku zapachu znajduje się w języku. Boa boa to nocne zwierzę (czyli aktywne dla ciemnego czasu).

Uruba

Brazylijski Jaguar

Ptak rodziny amerykańskich sępów. Mieszkania w ciepłym i tropikalnym klimacie Ameryki Północnej i Południowej. Gatunek jest dystrybuowany w Ameryce Północnej i Południowej, North Granice of Arala przechodzi na południu Kanady. Północne populacje w zimie migrują południe.

Te ptaki będą miały miejsce, z reguły, na otwartych przestrzeniach, unikając tablic leśnych i grubej roślinności. Wolisz otwórz niziny, pola, wzgórza, a także mieście wysypiska. Monogamiczny ptak - mężczyzna jest ostrożny po jednej kobiety. Okres reprodukcji - od stycznia do lipca. W okresie zaloty, mężczyźni gromadzą się wysoko w powietrzu, a następnie wyznacza lądowanie spiralne i taniec małżeństwa przed kobietą. Jaja URUB są układane w opakowaniach drzew, na skraju klifów, w opuszczonych szopach i innych budynkach rolniczych. Jedno gniazdo może być używane przez kilka lat. Zwykle kobieta składa się od 1 do 3 jaj. Oboje rodzice są zaangażowani w osiągnięcie i karmienie piskląt, zaciskają je.

W locie Uruba płynnie kieruje się na niebie. Lot składa się z kilku pełzających skrzydeł i krótkiego planowania w powietrzu. Jeśli jednak porównujesz go z lotem związanego z szlifowaniem Turcji, a następnie Uruba leci powyżej i dłużej. Na ziemi te ptaki skakają dość niezręcznie.

Padalu żywności. Podczas zbliżania się do pozostałości zwierzęcia, konkurencyjne kompetenty, zwłaszcza Griffan Turcja. Podczas niebezpieczeństwa może pogarszać jedzenie, aby łatwiej było latać. W nocy lub polowania, Uruba jest zapukana do dużych stad. Spokojnie istnieć w pobliżu ludzkiej obudowy, w poszukiwaniu jedzenia często pojawiają się na wysypiskach miejskich, w pobliżu szkockiej, wzdłuż drogi autostrad. Czasami atakujący ptaki domowe i noworodków.

Brazylijski Jaguar

Ara

Drapieżnik Jaguar Faby Famil. Należy do rodziny Panther i jest trzecim wielkości na świecie. Długość jego ciała bez ogona 120-180 centymetrów, ogon 50-75 centymetrów, wysokość w więzieniu do 80 centymetrów. Waga tego zwierzęcia osiąga średnio 80 kilogramów. Jaguar ma doskonałą płynną skórę czerwonawo-białego koloru pokryte czarnymi plamami. Jaguar jest bardzo piękny, silny i sprytny zwierzę.

Te drapieżne koty są głównie dystrybuowane w kontynencie amerykańskim. Jaguary mieszkają z dżungli Ameryki Środkowej do Selvy i Mata Gross Gross w Brazylii. Te zwierzęta zostały całkowicie zniszczone w El Salvador i Urugwaj i są teraz wymienione w Czerwonej Księdze.

Głównie jaguary mieszkają w tropikalnych lasach deszczowych, choć czasami występują w górach i na wybrzeżu oceanu. Jaguar poluje w zmierzchu, wysyła swoją zdobycz z zasadzki. Jego jedzenie staje się capybaras, tapir i kopyt. Natknął się na małpy, lisy, ptaki i gryzonie. Na wybrzeżu oceanu Jaguar wykopy żółwie jaja, a nawet poluje na Kajmans. Jaguar nigdy nie karmi się padalu, a nawet rzuca resztki swojej zdobyczy.

Te drapieżne koty są terytorialne, każdy Jaguar ma swój obszar polowania do 80 kilometrów kwadratowych. Jaguars Samolnicy i występują tylko w okresie małżeńskim. Podczas polowania, Jaguar ma niskie łzy, a w małżeństwie rządzi głośno. Samica Jaguara prowadzi 2-3 młodych, którzy mieszkają z matką do 6 tygodni.

Potem wybierają swoje polowania na terenie i żyją. Na ludziach Jaguarów bardzo rzadko, oglądają osobę bardziej z ciekawości. Ale zdarza się, że bydło domowe.

W Indianach z tym zwierzęciem wiele legend jest połączone. Wierzą, że Jaguar ma potężną hipnozę i pozbawia ofiarę możliwość poruszania się. Ancient Maya uważał Jaguara z symbolem rządów bogów. Niewątpliwie ten drapieżny kot jest jedną z najpiękniejszych zwierząt naszej planety i osoba musi zachować go na wolności.

Ara

Bushmaister

Duże papugi zamieszkują Amerykę Środkowej i Południowej, określony siedlisko zależy od rodzaju papugi.

ARA - Papugi stoy. W dzikich warunkach są zwykle utrzymywane przez duże stada, ale czasami rozliczają małe rodziny lub nawet pary. Jako malera siedliska papugi wybierają zalesione obszary tropikalnego pasa. Niektórzy przedstawiciele mieszkają na wysokości 500 m. Papugi mają niesamowicie mocny dziób, z którym łatwo okrążają kości owocowe. Ptaki są bardzo kochane przez owoce i od czasu do czasu robią naloty do pobliskich plantacji owocowych, jednocząc w stadach 100 lub więcej osób. Jednak w ogóle ARA woli trzymać od człowieka, a także innych ptaków.

Są to bardzo ostrożne papugi, zachowują się bardzo cicho, aw przypadku ataku drapieżnika publikują głośny ostrzeżenie i startują się ostro, zbierając w stadach i zorganizowani poruszają się na szczytach drzew. Głos Ara jest głośny i ostry, w warunkach domu, nie lubi. Jak prawie wszystkie papugi, ara gniazda w voupes of drzew.

Ze względu na swoje imponujące rozmiary papugi ARA są rzadko hartowane w mieszkaniach, ale mogą łatwo spotkać je w ogrodach zoologicznych i cyrkowych. ARA często hoduje miłośników egzotycznych ptaków, jednak podejmując decyzję o wyborze zwierzaka, należy go pamiętać, że ARA jest gorsza niż uczenie się niż inne papugi. Niemniej jednak te ptaki lubią społeczeństwo ludzkie, są inteligentne, towarzyskie i dociekliwe.

Bushmaister

Małpy są melodią

BushmaisterlubSurukuk(Lat.Lachesis Muta) - trujący wąż z gry podpróbki Guaduva. Osiąga długość 4 metrów. Jest niezwykle rzadki. Mieszkaj w regionach z grubą roślinnością w pobliżu zbiorników. Charakter węża jest absolutnie nie agresywny i tchórzliwy.

Osiągnięcie 4 metrów długości (zwykle 2,5-3,5 m) i ważenie około 3-5 kg ​​Surukuk jest najbardziej dużymi przedstawicielami rodziny Laiduva i jednego z największych węży w Ameryce Południowej. Ciało jest gęste, grube i ma raczej rzadki kształt trójkątny, który również nie jest charakterystyczny dla tej rodziny, która jednak nie uniemożliwia gadze pozostanie elastyczne i ruchome. Całe ciało obejmuje gęste duże skalowane, które staje się bardziej miękkie tylko na głowie. Głowa na bushmeister w kształcie klina.

Kolor jest bardzo charakterystyczny i nie pozwala na mylić buszmaster z innymi typami: żółto-brązowe ciało (są też bardzo jasne lub prawie rudowłose osobniki) z wzorem dużych czarnych romb z tyłu.

Ten wąż jest solidny i możesz nawet powiedzieć mierzony styl życia. Większość dnia spędzają, gromadzącym się grubymi zarośnięciami z palczliwego słońca. Polowanie jest wybierane tylko z początkiem nocy. Chociaż mówi, że mówi głośno, Bushmaisterians są ukryte w zaroślach lub liściach w pobliżu szlaku do wodoodpornych i czekają na odpowiednią ofiarę. Niewiarygodnie cierpliwy - Głodny wąż może uciekać bez nieruchomego z kilku tygodni.

Pomimo prawie olbrzymich rozmiarów i niebezpiecznej trucizny Surukuk są niepotrzebnie skryte i bardzo buggy, w przypadku zbliżania się do osoby lub dużego zwierzęcia, wolą się ukryć, a tak ciche, jak to możliwe i szybsze. Jeśli węża zostanie złapana w załamaniu, będzie się zachowywać bardzo niezwykłe - szybko uderzając ogon ogona suchego liści, buszmester naśladuje dźwięki grzechotki grzechotki.

Małpy są melodią

Koral ASP

Rzucił Red Revu Tuw (Alouatta Belzebul) jest endemią Brazylii, spotyka się w południowo-wschodniej części Amazonii, a na terytorium przybrzeżnych obszarów lasów między Sergipi i Rio Grand-Do Northi. Black Reong (Alouatta Caraya) znajduje się w północno-wschodniej części Argentyny, na wschodnich terytoriach Boliwii, na Wschodzie i na południu Brazylii lub Paragwaju, a wraz z Buryma Rebu, ten gatunek odnosi się do kategorii najbardziej południowej Wszyscy przedstawiciele licznych rodzajów.

Revubuna - pręt, który obejmuje przedstawicieli szerokich małp należących do licznych rodziny w kształcie kolce. Takimi jasnymi i niezwykłymi przedstawicielami ssaków klasy i oderwanie naczelnych są w stanie opublikować bardzo głośne dźwięki ryczące, a ich oryginalna nazwa jest należna.

Ciało Monkey-Redoon jest wystarczająco duża. Długość ciała dorosłych mężczyzn osiąga 62-63 cm i samice - w zakresie 46-60 cm. Część ogonowa jest chwyta i niesamowicie silna, a całkowita długość ogona dorosłego mężczyzny wynosi około 60-70 cm. W samicach ogon ma równie imponujący długość, która zmienia się w granicach 55-66 cm. Dorosłe zwierzę wyróżnia się bardzo imponującą wagą: masa mężczyzny - 5-10 kg, a żeńska kobieta - w zakresie 3-8 kg.

Osobliwość wyglądu Revuna jest obecnością zauważalnie nostrils i dużych trzydziestu sześciu zębów, które dają ssakowi pewnej śmiertelności, a nawet dzikości. Szczęka Prymasa jest wystarczająco szeroka i trochę nominowana w kierunku do przodu, a imponujący wielkość kłów pozwala na szybkie stworzenie orzechów kokosowych, a także łatwo pić mleko z nich.

Reuw - jedna z największych małp Brazylii. Takie prymat jest wspaniałym akrobata, a niezwykle mobilna i dobrze rozwinięta część ogonowa jest regularnie używana przez małpę jako piąta łapę. Z natury, wszystkie tunele są spokojnymi ssakami, które zachowują aktywność wyłącznie w ciągu dnia.

Koral ASP

Brazylijski Grivoy Wilk

Coral ASP mieszka w tabelach leśnych wschodniej Brazylii, a następnie południe do płaskowyżu Matu-Grosu. Prowadzi skryty styl życia, głównie noc. Rzadko widać na otwartym obszarze, chociaż wykrywanie tego asprydu występuje nawet w pobliżu ludzkiej obudowy. W bagnach nie żyje, wolą albo piaszczystą glebę, albo mokre, chłodne leśne, gdzie schroniska znajdują się w krzakach i opadłych liściach. Przedstawiciele tego typu węży są niezwykle trudni do znalezienia i złapania, ponieważ większość ich życia spędzają albo, ukrywając w mokrych lasach deszczowych w opadłych liściach, lub połykając na ziemię. Wąż próbuje czołgać się podczas sezonu lęgowego lub w deszczu.

Długość ciała Coral Aspid waha się od 60 do 70 cm. Głowa ma mały i nudny, krótki ogon (około 10 cm.) Body chodzące. Usta nie różnią się dużymi rozmiarami, słabo rozciągającym się.

Ten węża karmi się głównie różnymi płazami, dużymi owadami i małymi jaszczurkami. Może również jeść gady, a nawet ptaki. W niewoli diety na ten wąż, musisz prowadzić swoją dietę na wolę. Możesz użyć karaluchów Madagaskaru, krykietów, małych myszy, deszczowych. Bez jedzenia Aspid może zrobić długi okres, ale brak wody wpływa na węża dla szkodliwego przez 3-5 dni, więc zawsze powinno być czystą wodą.

Brazylijski Grivoy Wilk

Piekarz

Chrysocyon Brachyurus (widok otwarty w 1815 roku).Rodzina Canadae (pies).Brazylijska nazwa zwierząt: Lobo-Guara (Lobo Guara) - Brazylijski Grivy Wolf. Pomimo nazwy brazylijska Grivy Wolf ma bardziej podobieństwa z lisem niż wilk. Długość korpusu Grivy Wolf z głową - od 95 do 130 cm, długość ogona - od 28 do 49 cm. W wysokości brazylijskiej wiku wilka osiąga 90 cm. Zwierzę żywi prawie wszystko, co może złapać lub znaleźć, od małych zwierząt do owadów, ale także lubi cieszyć się różnymi owocami. Grivoy Wilk w Savannah, Sumrado i otwarte lasy Brazylii i Ameryki Łacińskiej.Zasadniczo, zwierzę prowadzi noc i lifestyle zmierzchu, a po południu ukrywa się i śpi. Brazylijski wilk preferuje pojedynczą egzystencję.

Piekarz

Garpia

Collaboars Ich Nazwa musi być czarno-białym paskiem, który jest tak, jakby kołnierz obejmuje ich gardło, klatka piersiowa i plecy. Sztylet podobny do bakelies w krótszym niż dzika, a układ trawienny w swojej konstrukcji przypomina układ trawienny zwierząt przeżuwaczy. Piekarzy - całkiem eleganckie zwierzęta.

Collaboars są trzymane przez stada składające się z 50-60 osób. Jądro stada to grupa rodzinna, numeracja 6-30 osób. Zwykle dla każdego mężczyzny jest trzy kobiety. Stada trzymają się razem przez cały rok. Żyją na poszczególnych terytoriach, więc nie konkuruj ze sobą. Wielkość poszczególnych sektora indywidualnego stada wynosi od 0,3 do 2,8 km2.

Collaboan Piekarzy mają specjalne gruczoły przydzielające piżmę podobną do tajemnicy. Zwierzęta z jednej grupy siebie, przydziały tych glochków. Pocierają się z przednimi gruczołami, wyjeżdżającymi na zwyczaju charakterystycznego zapachu plemion. Oglądając włosia na gruczołowi kręgosłupa, piekarzy z siłą rozpryskuje sekret na pniach drzew, krzewów i trawy, oznaczając jego terytorium. Collaboars są najbardziej aktywne w nocy. Na północy w zimnym sezonie często wychodzą ze swoich schronisk i dnia. Kłamać spędzić dzień.

Kolaboanbari - bardzo bezpretensjonalne zwierzęta. Przede wszystkim kochają owoce, korzenie, żarówki, kłącza i nasiona, które zmiażdżyły ich bardzo silne szczęki. W niektórych regionach niezbędny składnik piekarzy stanowi emplację lub agawę, ale także nie odmawia owadów. Czasami piekarzy zjada, małe zwierzęta i jaszczurki. Podczas poszukiwania żywności piekarzy trzęsły ziemię z pączką, a krótko, ale bardzo ostre kły dostają się z ziemi korzeni roślin.

Garpia

Bronniec

Garpia - są to drapieżne ptaki rodziny jastrzępie. Dostali jego bezstronne imię z powodu podobieństwa z antykami, ptaki z głowy kobiety, która według mitów została wybrana z karanych bogów, dzieci porwali. Te duże ptaki są podobne do orłów, różnica jest tylko w zestawie, odkryto pióra. Dlatego nazywane są orli, dodając nazwę gatunku.

Wszyscy przedstawiciele rodzaju są zewnętrznie podobni do siebie. Długość ich ciała waha się od 70 cm do 1 metra. Masa samic do 9 kg, mężczyźni mają około dwóch lub trzech kg. Skrzydła w ruchu sięga do 2 m.

Ogon tych ptaków Długi, skrzydła szerokie i krótkie. Duża głowa z Hokholmom, oczy są ogromne jak sowy, potężny dziób. Łapy są silne z długimi spiczastymi pazurami, których długość wynosi około 10 cm. Pióra w górnej części ciała są pomalowane w ciemnych kolorach, a dolna część - lżejsza lub bardzo biała.

Wszystkie rodzaje garpiusza prowadzą codzienny lifestyle. Żywność wydobywana, polowanie wśród drzew nieprzerwanych lasów. W tym pomaga ostro wizy i doskonały słuch. Garpia może rozwijać wysoką prędkość lotu - 80 km / h.

Pasza małpami i innymi ssakami (sloles, białka, opossy), duże ptaki, gady. Południowoamerykańskiego Orzeł Jedynym z tego rodzaju jest polowany na ściskany kutas. Siedlisko drapienia Gwiang pokrywa się terytorium południowoamerykańskiego. Ale nie odważnie się konkurować z większym rywalem, więc wybiera górnictwo mniejsze.

View Filipiński jest częściej nazywany małpą ze względu na fakt, że podstawowa dieta czyni go małpą. Stworzona para pozostaje wierna do siebie wszystkie życie, ale kiedy jeden z partnerów pozostawia życie, drugi znajduje inny satelitę.

Bronniec

Tukanians

To jest ssak - jeden z niewielu, którzy mają skorupę na swoim ciele. Chroni zwierzęta z uszkodzeń mechanicznych. W tej chwili znana jest około 20 rodzajów pancerników. Skorupa tworzy ramię, głowę i osłony miednicy. Ta stała ochrona obejmuje ciało zwierzęcia po bokach i bokiem pleców. Jego części są połączone z pomocą elastycznej tkaniny, więc pancernik może poruszać się cicho, jego skorupa nie przeszkadza mu przed tym. Zbroja jest również pokryta ogonem i łapami zwierząt, ale są nieco bardziej miękkie, ponieważ ssak musi zostać przeniesiony.

Warto zauważyć, że wszystko, co nie jest pokryte solidną zbroją, to jest żołądek i wewnętrzne części łapy, miękkie, mają twarde włosy. Powłoka zbroi może mieć kolor z brązu na różowo, a włosy - od szaro-brązowego na biały.

Ze względu na fakt, że na ciele Armadire duża ilość powłoki, ma całkiem ciężką wagę dla takiego małego zwierzęcia. Tak więc masa ssaka może osiągnąć 60 kg, podczas gdy długość jest do jednego metra.

Najczęściej zwierzęta żyją w stepach i pustyniach, ponieważ nie tolerują niskiej temperatury. Jak większość zwierząt prowadzą życie nocne. Kobieta jest najczęściej urodzona z 2 do 12 dzieci. Młody z otwartymi oczami, a także miękką skórą. Po kilku godzinach dzieci zaczynają spacerować.

Jest to zwierzę, mimo swojej wagi, wie, jak szybko biegać, a nawet pływać. Na widok niebezpieczeństwa Armadors, najczęściej biegają, a także dudnienia do dziur, gdzie płytki są wyprostowane na ich powłokę. W ten sposób wykopany w ziemi, a wróg jest trudniej go zdobyć. Jeśli dostaniesz się do ciała Armadyre, jedzenie jest zmiażdżone małymi płytkami, które znajdują się z przodu ssaka brzusznego.

Tukanians

Lampart

Tukanians - najwięksi przedstawiciele oddziału Dyatlovoidów, wyróżniają się ich egzotycznym wyglądem. Zewnętrznie są one bardzo podobne do ptaków nosorożców, ale nie składają się. Te ptaki są łączone w rodzinie o tej samej nazwie, numerującym 37 gatunków, ich najbliżsi krewni są dziąsłem. Również Tukanov jest czasami nazywany PerMeaganda, ale ta nazwa nie wystarczy.

Wymiary Tukanov zmieniają się w niewielkim stopniu: długość ciała wynosi 35-50 cm, waga 150-330 g. Biznesowa sylwetka tych ptaków jest gęsta, skrzydła i głupio obcięte ogon środkowej długości, łapy są małe, szyja jest krótka, ale skromne proporcje tych części ciała kompensuje dziób. Jest nie tylko długi w Tukanov, ale także szeroki, patrząc z części, wydaje się, że ekstrawy jest masywny i ciężki. W rzeczywistości dziób Tukana waży nie więcej niż dziób innych małych ptaków, jego mała masa zapewnia wnęki lotnicze.

Strefa dystrybucyjna tych ptaków jest ograniczona do Ameryki Środkowej i Południowej, bez wąskich endemików wśród Tukananów, zakresy wszelkiego rodzaju są dość obszerne. Także monotonne i siedzenia ich siedliska, wszystkie bez wyjątków ptaków lasów Tukan. Są zamieszkiwane przez grube lasy, mokry pakiet, obrzeża plantacji i ogrodów w mieście.

Tukanany nie są w złym humorze ptaki, nie tylko toleranci traktuje krewnych, ale także pokazują prawdziwy wzajemny. Podobnie jak Corona, przyciągnęli zgiełku, a oni spieszą się, aby pomóc towarzyszom, a ogólne wysiłki podnoszą taki hałas, że przestępca spada. Tukanany są aktywni tylko w jasnym czasie dnia, poruszają się głównie w koronach drzew, rzadko schodzą na ziemię.

Ich ruchy są posłańcami, lot jest ciężki i krótki, ale krzyki są bardzo przebijające. Głosy różnych gatunków są różne, ale częściej na dźwięku przypominają kłótnię lub dzwonienie.

Lampart

Brazylijski Anaconda

Lamparty należą do rodziny koci, znaczenie dużych kotów z pantery z rodzaju. Jest to jeden z najczęstszych przedstawicieli obrotów po domowej roboty kota. Chociaż niektóre podgatunki są praktycznie zniszczone i wymienione w Międzynarodowej Czerwonej Księdze, istnieją raczej prosperujące podgatunki, na przykład, afrykański lampart.

Lampart jest dość dużym kotem ważącym od 30 do 75 kg. Istnieją i większe osoby ważące do 90 kg. Długość ciała 90-180 cm bez ogona. Ogon od 75 do 110 cm. Wysokość w ramionach 80-90 cm.

Struktura czaszki masywna, wydłużona, lekko niska. ARC ZYLOVY umieszczone nieskrybowane, nosowe kości zawężały. W jamie ustnej, jak większość kotów, 30 zębów. Na każdej szczęce znajduje się 2 fang i 6 frezów. Lamparty mają wystarczająco długi język i, podobnie jak wszystkie koty, jest wyposażony w specjalne tuberculos, pomagając oddzielić mięso z kości i prania.

Kolor może się różnić w zależności od siedliska lampartu. Lamparty mieszkające w północnych obszarach zasięgu, mają jasno rude, żółto-szare lub jasnożółtą wełnę. Futro afrykańskie lamparty czerwono-brązowy lub żółtawy.

Oprócz głównych kolorów całe ciało lamparta jest pokryte małymi czarnymi lub utopionymi punktami. Każdy Lampart ma indywidualny wzór i lokalizację miejsc. Plamy mogą być zarówno pierścieniem, jak i stałe. Azjatyckie lamparty mają większe plamy, a afryka ma mniejsze plamy. Istnieją melanysts wśród lampartów, które nie są rzadko zwane czarnymi Panthers. Chociaż czarna skóra Leopardowa nie jest całkowicie czarna, zawsze jest na nią niesamowite, jakby wzór, plamy. Większość lampartów melaniści żyje na wyspie Java i Półwysep Malakka, ale także w mniejszym stopniu znalezionym w Indiach i Afryce. Czarne osoby nie narodziły się rzadko w jednym miocie z młodym łagodnym kolorem.

Brazylijski Anaconda

Saymiri

To największy węża Brazylia. Anaconda osiąga długość do 8 metrów, średnia waga wynosi ponad 60 kg (ale były też oznaki o wartości do 250 kg).

Istnieje wiele legend i legend o Anacondzie, z których niektóre są narażone na większe wątpliwości. Ale to jest naprawdę wielki wąż, nie ma wątpliwości. W Brazylii, Anaconda mieszka w całym mieście Amazonki i jej dopływy, a także w okolicy Pantanal i Paranta River Basin.

Anaconda - jeden z typów dużych usuwania. Zwierzę poluje głównie w wodzie lub z wody. Ze względu na dużą wagę, na ziemi Anaconda nie jest dozwolone i poważne zagrożenie, jeśli zostało zauważone. Naturalny wróg w Anacondzie - Krokodyl lub Kajman. W walkach między tymi drapieżnikami wodnymi, wiele zależy od wielkości i którzy pierwsze ataki.

Poczuj Anacond wszystkim, co chwytają. Snake Food - Capybaras i Tapir. Często ekstrakcja amazońskich angonów są skokami. Anacond mogą jeść bydło domowe.

Anaconda człowiek próbuje uniknąć, jednak co roku atakuje rybaków, dzieci i innych ludzi, którzy są blisko zbiornika, są naprawione.

Saymiri

Różowy Krugitsa

Te szerokie małpy wyglądają jak większość swoich krewnych, ale różnią się małymi rozmiarami i unikalny kolor twarzy głowy. Samiri Samiri`s Waga nie przekracza 900 g, a kobiety ważą tylko 700 g. Maksymalna długość ciała ledwo osiąga 80 cm, a długość ogona wykonująca rolę bilansu wynosi 50 cm. Ciało jest pokryte wełną, ciemnym oliwkowym cieniem. Charakterystyczną cechą wyglądu tej karłowej małpy jest osobliwą maską na przedniej części. Połączenie czarnej skóry wokół ust i białe kółka wokół oka wygląda przypomina czaszkę. Dlatego mieszkańcy nazywają Deimiri Dead Head.

Te śmieszne mieszkańcy lasów tropikalnych są podobne do wszystkich naczelnych Omnivores. Żywią się żywnością roślinną i zwierzęcą. Uwielbiam być ogrodzony soczystymi owocami tropikalnymi i owocami wielu roślin. Cieszę się, że mogę złapać i jeść różne owady, a także polować małe ptaki. Czasami zrujnują gniazda ptaków, aby cieszyć się jajkami.

Małe małpy nie tolerują chłodu. W zimnej nocy wiją szyję ogona jako szalik rozgrzać, a także zejść w małych opakowaniach do 12 osób, a przytulanie stracą niekorzystne warunki pogodowe.

SayMyiri ładna miłość pokoju i wyrafinowana małpa. Wielu fanów egzotycznych z przyjemnością zawiera je w domu. Dzięki odpowiedniej opiece te zwierzęta łatwo przyzwyczaić się do osoby i stają się zabawnymi i zabawnymi uniwersalnymi zwierzętami.

Różowy Krugitsa

Leniczność

W przeszłości populacja różowych kolpirów była bardzo liczna, ale dziś zwierzę te piękne ptaki stale się kurczy.
Siedlisko. Mieszka w Ameryce Południowej i południowo-wschodniej części Ameryki Północnej.

Kolonie gniazdowe znajdują się w trudno dostępnych miejscach (najczęściej w manipulistych bagnach) przylegających do czapli, podczerwieni i kormoranów. Znaleziono parę, ptaki zaczynają budować gniazdo, a okres odpiewców 3-5 biały w brązowym obozie jaj. Oboje rodzice są z kolei oparte na murach, a kiedy pisklęta pojawiają się w 23-24 dni, postępowanie pojawi się razem, co pozostaje do czterech tygodni w gnieździe. Miękkie dzioby piskląt początkowo wygięte, a tylko w piątym tygodniu zaczynają się rozwijać, tworząc szpatułkę. Podczas karmienia pisklęta głęboko zachęca głowę w otwartym dziobie rodzica i bierze jedzenie bezpośrednio z wizji. Fly Colpitsa rozpoczyna pięć tygodni.

W ostatnich latach populacja różowych kolpirów widział znacznie, bo niezwykle piękne pióra wykonały te ptaki masowej rybołówstwa. W Ameryce Północnej, kolpires są przyjmowane w ramach ochrony i nie mogą zakłócać potomstwa w specjalnie stworzonych rezerwach, ale w Ameryce Południowej drapieżne polowanie na ich, niestety kontynuuje.

Leniczność

Baklanians

Gatunek ten został odkryty w 1817 roku. Możesz spełnić te wyjątkowe zwierzęta do końca nieznanego Lasy Amazonia, jak również w lasach Atlantyku w Brazylii. To ponownie sprawia, że ​​myśli o dziewiczej naturze i jej wyjątkowym świecie fauny. Długość korpusu tych letotów wynosi 82 ​​cm, a maksymalna masa osiąga 10 kilogramów. Slogany nazywane są szyjki macicy, a oprócz ich w Brazylii żyje Borogorla Leniviec. Główną różnicą pochwy lenistę z szyjki macicy jest obecność ciemnych plamków na ciele zwierzęcia. Wszystkie ldelle prowadzą bardzo podobny sposób życia. Ale istnieje kilka gatunków, do których zawierają również trójwymiarowane lody, z charakterystyczną żółtawą kufą. Pozyskiwanie w naturze leniwych stworzeń, ponieważ muszą podjąć dużo wysiłku, aby uzyskać trochę jedzenia na drzewach, na gałęziach, których zostaną wynajęte.

Baklanians

Brazylijski las lis lub wskazówka

Duży kormoran znajduje się zarówno na morzu, jak i na jeziorach i dużych rzekach. Jest bardzo bezpretensjonalny: ważne jest dla niego ważne dla niego, że zbiorniki są bogate w ryby, są wygodne dla polowania, spełnili niezbędne warunki bezpieczeństwa i podszedł do zagnieżdżenia. Nezet kormorany na drzewach, będą bardzo chętni do osiedlenia się w koloniach zasad i stad.

Gniazdo kormoranu jest wielokątna gotowana miedź, prawie okrągła kolumna w pobliżu miernika na wysokości i około jedna trzecia miernika średnicy, gęsto pokryta miotem ptaków. Wewnątrz gniazda, bardzo płytkie, jest nieznacznie wyeliminowane przez obawiasów korzenia i prawie absolutnie nie zawiera puszysty, jest bardzo napięty. Często gniazda znajdują się tak blisko do drugiego, ponieważ byłoby łączone ze sobą, a rodzaj wyładunku jest utworzony, składany z laski i szczelnie wybrany w miocie ptaków.

Jedna strona gniazda jest zwykle skierowana do wody, drugą mocno przylegającej do ściany trzcinowej, dzięki czemu część piskląt niektórych cienia, więc są zapisywane z ciepła. Kormoranci spadły pisklęta z rybami i ponadto bardzo specyficzny sposób: Dorosły ptak otwiera powszechny dziób, podnosi głowę pisklę w nim i dołącza do jego półdukowanej ryby z żołądka.

Kormorancja jest świetna, a wspaniały sposób może utrzymać wodę w półpokojowym stanie lub tak, że widoczne są tylko szyję i głowicę. Bardzo zręczne nurkowania ptaków i działa pod wodą nie tylko nogami, ale także skrzydła, jest jak muchy pod wodą, tworząc ostre obroty, rosnące i upuszczające. Nakarmić kormorany rybami, dla których czasami nurkują na głębokość 4 m. Po polowaniu na ryby, kormoran pływa nisko opuścił głowę i patrząc na zdobycz. Widząc rybę, nurkuje i uderza w silny cios z boku, a następnie oddaje dziób.

Brazylijski las lis lub wskazówka

Oposatum Gamba

Brazylijska nazwa zwierząt: Cachorro-Do-Mato-Graxaim, Cachorro-Do-Mato, Raposa-Do-Mato, Lobinho (Kashhor-do Mata-Greshim, Kashhor Do Mata, Rapoz do Mata, Lobinho) - Las Kabribed pies, Forest Fox , szczyt. Brazylijski leśny lis lub najlepsze życie na rozległym terytorium Sererado Central-West Brazylijski Płaskowyż, a także w Lasach Atlantyku w południowej i południowo-zachodniej Brazylii. Również ten zwierzę znajduje się w Boliwii, Paragwaju, Argentynie i Urugwaju. Forest Fox pasza na ptaki, myszy, owoce i jaja.

Oposatum Gamba

Cat Margai

Gambo na żywo na drzewach. Ten jest przemyślany w 1760 roku i istnieje co najmniej pięć rodzajów szkód oposowych. Oposatsum przez Brazylia. Wzrost Gambo Jest około pół ieraka. Zewnętrznie Gamba ma trochę przypomina szczur. Oposatsum Gamba doskonale wspina się na drzewach i ma zdolność do nocy wizji. Wizja tego zwierzęcia jest bardzo wrażliwa, ponieważ prowadzi życie nocne i nie widzi niczego na intensywnym świetle. GAMPS żyją w miastach lub blisko miast, w nocy są wspinane na mieszkania lub w zbiornikach śmieci, gdzie szukają żywności. Bardzo często gier umierają na drogach z powodu oślepiających światłami środków transportu.

Cat Margai

Brazylijski Brown Spider

Margai - mały kot z długim ogonem (na ogonie jest 3 / 7-3 / 8 z całkowitej długości ciała) i wysokie nogi. Zaokrąglone uszy. Duże oczy, owalne źrenicę. Na ogon szerokich poprzecznych plam i pierścieni. Top Torso z jasnożółtego do brązowo-żółtego. Brzuch, klatka piersiowa, gardło, podbródek i wewnętrzna strona nóg - biały z poprzednich wzorców ciemnobrązowych lub czarnych. Wewnątrz zapalniczki. Rainbow Eye Cheat Dark Brown. Odkryta strona uszu jest ciemna, w środku, jak Ocelot, białe miejsce. Młode zwierzęta są monofoniczne ciemne plamy, łapy ciemnoszare. Długość ciała 50-80 cm, długość ogona 30-40 cm, wysokość w więzieniu - 30-45 cm. Waga: 2,5-4 kg.

Margay - prowadzi drzewny styl życia, doskonale wspina się na drzewach i skoków. Hunt przychodzi głównie w nocy. Dowiedz się twoją zdobycz pod koronami drzew. Zamiast prześladowań, woli być w zasadzce, abyś zaatakował ofiarę. Podczas polowania na drzewach wysusza się z gałęzi do gałęzi i, jak wiewiórka, może nawet zejść drzewa drzew w dół głowy. Może łatwo powiesić na gałęzi drzewa, przyklejając się do pazurów tylko jednej łapy.

W ciągu dnia odpoczynku w jaskiniach, wśród gęstych zarośli roślinności lub na gałęziach drzew. Skakanie z wysokości, Margay wylądował na wszystkich czterech łapach, ze względu na wysoką strukturę tylnej łapy.

Poza sezonem reprodukcyjnym Margai prowadzi pojedynczy styl życia. Podzielna działka trwa 12-16 km2. Działki zwierząt mogą częściowo się nakładać. Granice terytorium kota poci będą mocze, odchody i tajemnice zapachów znajdujących się między palcami na łapach i na twarzy. Samtsov ma dodatkowe gruczoły na ogonie.

Większość racji margania makijaż małych ssaków (szczury, białka, opossy), żyjąc na drzewach ptaków i ich jaj, jajek, żab, owadów. Czasami jedzą małe naczelne, dyktuje, trzylatowane skoki, trawę i inną roślinność.

Brazylijski Brown Spider

Brazylijski czarny skorpion

Brazylijska nazwa zwierząt: Aranha Marrom (Arania Marum). Brazylijski brązowy pająk ma tułowia mniej niż 1 cm i długie i cienkie łapy.

Brazylijski brązowy polowanie pająk w nocy, a po południu siedzi pod starą korą drzew, liści palmowych lub mebli w domach, często występuje również w garażach. Pająk jest bardzo niebezpieczny. Brązowy ukąszenie pająka prawie neptable. 12 godzin po ugryzieniu, ciężki ból, gorączka i utrata świadomości zaczyna się. Leczenie z ugryzienia brazylijskiego brązowego pająka - surowicy antiloksoscelico. Specjalna aktywność Brown Pająk pokazuje latem.

Brazylijski czarny skorpion

Caiman

Brazylijska nazwa zwierząt: Essorpiao Preto (Prosto Prosto). Czarny Scorpio znajduje się na Zachodzie iw centrum Brazylii. Ta brazylijska skorpion ma rozmiar około 6 cm, kolor jest ciemny z brązowymi plamami (czasami nazywa się "Brown Scorpion"). Kęs skorpiona żelaza jest bardzo bolesna, traktowana w surowicy antydescorpion lub antipurowania. Czarne gryzie skorpiona na wsi zajmują pierwsze miejsce w Brazylii wśród wszystkich przypadków gryzie skorpiona.

Caiman

Brazylijski żółty skorpion

W przeszłości te niesamowite zwierzęta miały potężne znaczenie religijne. W niektórych starożytnych kultach egipskich z 1800 g. do N.MI., Crocodiles uważano za krewnych Boga Krokodyla, zwanego "Sebek" i byli przedmiotem kultu.

Na wyspach regionu Indo-Pacyfiku relacja między mężczyzną a krokodylem była bardziej tragiczna i krwi. Na wyspie Timor Crocodiles Corocznie poświęcił Dziewią dziewczynę. W dzisiejszych czasach, w nowoczesnym społeczeństwie, ofiary nie są jeszcze przywiezione, a kult krokodyla stracił swoje znaczenie. Podobne kulty były w wielu kulturach, które stworzyły krokodyle złej reputacji, że nadal zachowują się dzisiaj.

Możliwy Caiman ma typowy wygląd krokodyla ze stosunkowo długim, zwężonym przed owocami. Występuj dzięki specjalnej strukturze skóry i rośnie na głowie, Cayman jest najbardziej jak prehistoryczny potwór. Kostic rośnie, położony na głowie między oczami a wokół nich, przypominają okulary, skąd i imię Cayman - "Punkt". Podobnie jak inni członkowie rodziny, Cayman ma przezroczysta membrana, która chroni ich oczy podczas nurkowania, jeśli są otwarte pod wodą.

Common Ciało Tone różni się od jasnobrązowego do kasztanowego, na którym znajdują się od 4 do 5 ciemnobrązowych pasków poprzecznych na obudowę i 7-8 - na ogonie. Wiele kanimańczyków jest dobrze wyróżniających się w wielu kanimansach po obu stronach dolnej szczęki. Kolor oczu z Ohlogen do jasnobrązowy.

Nastolatki mają żółtawo-zielony kolor kamuflażu (ochronny) z czarnymi plamami znajdującymi się wzdłuż brzucha i podstawy ogona, stopniowo zmieniając się w kolorze zielonym oliwnym.

Kajman, jakby Chameleon ma niesamowitą zdolność do zmiany koloru ciała, zwłaszcza jeśli jego temperatura spadnie. Jednocześnie istnieje rozszerzenie czarnych komórek pigmentowych, w wyniku czego ciało Cayman jest znacznie ciemny, nabyty ciemny oliwkowy kolor.

Brazylijski żółty skorpion

Kholibr

Brazylijska nazwa zwierząt: Escorpiao Amarelo (Iskarpiau Amarelo). Żółty Skorpion jest charakterystyczny na południowy wschód od Brazylii. Ta brazylijska skorpion wynosi około 6 cm.

Żółte skorpiony prowadzą życie nocne. Po południu ukryj się pod drzewami, kamienie lub w ciemnych miejscach w domu. Kęs żółty skorpion jest bardzo bolesny. Chelves z ukąszeń - AntiesCorpionico lub AntariAcnoidico lub inne poliwale. Ukąszenia żółtego skorpiona w obszarze miejskim zajmują pierwsze miejsce w Brazylii wśród wszystkich przypadków gryzie skorpiona. W ciągu ostatnich 25 lat liczba żółtych skorpionów w miastach Brazylii wzrosła znacznie, a więcej osób cierpi na gryzie.

Kholibr

WC Krasnoluda

Rozmiar kolidowy nie przekracza 5 cm, masy hummingbird średnie 1,6-1,8 gramów. Ale wśród kolibirdów są więksi przedstawiciele, tzw. "Golyan Hummingbird", których wymiary w porównaniu z ich małymi krewnymi są naprawdę gigantyczne, waga olbrzymiego kolirda może osiągnąć do 20 gramów, z długością ciała w całym 21-22 cm.

Jasny skaczący koliber, który jest również przepełniający pod słonecznymi promieniami z różnymi kolorami, jest przedmiotem ich małej dumy, a najciekawsze migranci malowali jaśniejsze kobiety. Niektóre kolibry mają kerching lub mały kolor na głowie. Ogon koliber, w zależności od tego typu może mieć inną formę, ale z reguły składa się z dziesięciu piór, również mając jasny kolor.

Dziób z hummingbirda jest cienki, długość, górna część dziobu najgorsze do dolnych krawędzi. Również hummingbird ma podział. Skrzydła Hummingbirda mają ostrą formę, na każdym skrzydle znajdują się 9-10 piór ulotek i 6 krótkich małych, które są całkowicie ukryte pod rozpadającymi się piórami. Nogi Hummingbird są małe, słabe i ponadto z długimi pazurami, w rezultacie są one praktycznie nie nadają się do chodzenia, dlatego kolibry są większość czasu w powietrzu.

Z ponad 350 rodzajów kolibry, tylko kilka ma zdolność śpiewania, z głosem kolibry wygląda jak słaby tweet.

Lot Hummingbird w jego nieruchomościach jest czymś podobnym do lotu motyli, a co ciekawe, kolibry są jedynymi ptakami, które mogą latać w przeciwnym kierunku. Hummingbird Prędkość lotu może osiągnąć 80 km na godzinę. To prawda, że ​​takie szybkie loty nie są dla nich łatwe, ponieważ duża ilość energii jest zużywana na nich, na przykład, serce ptaka przyspiesza 1200 strzałów na minutę, podczas gdy powoduje tylko 500 strzałów na minutę.

WC Krasnoluda

Capibara

W tej małej, wielkość myszy, zwierzę jest trudne do odgadnięcia przedstawiciela szlachetnej rodziny naczelnych, do których, Darwin, należy do ciebie. Jest to jednak prawdziwa Monkey - WC Krasnoluda, najmniejszy przedstawiciel naczelnych na Ziemi. Waży narzędzie tylko 100-150g, długość ciała wynosi 11-15 cm plus długość, 17-22 cm, ogon, łatwy do umieszczenia na dłoni. Token jest piękną złoto-brązową wełną na plecach, głowa jest ozdobiona grzywą, a miniaturowe szczotki ręce z pięcioma palcami niesamowicie przypomina człowiekowi.

Capibara

Słodkowodne Delfin - Ineni (Amazonic Delfin)

Ssak pół wodny, największy z nowoczesnych gryzoni. Jest jedynym przedstawicielem rodziny Watervinel (Hydrochoeeridae). Istnieje dwarfowa różnorodność Hydrochoerusa Istmiusa, czasami jest uważana za osobny widok (mała woda). Najbardziej melancholijny i dobry stworzenie na ziemi.

Capibara zewnętrznie może porównać z świnką morską. Długość ciała osoby dorosłej może osiągnąć 1,0-1,35 m. Wysokość w więzieniu 0,5-0,6 m. Waga mężczyzn zmienia się od 34 do 63 kg. Samice trochę większe, mogą ważyć do 65,5 kg. Capybara mieszka w Ameryce Środkowej i Południowej, spotkanie z wybrzeża ciepłych zbiorników Argentyny, Brazylia, Wenezueli, Gujany, Kolumbia, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Gujana Francuska.

Życie życia 9-10 lat, w niewoli może żyć do 12 lat. Capibowie od dawna są udomowione, aw niektórych rodzinach zawierają zwierzęta domowe. Wenezueale zwierzęta są hodowane na gospodarstwach, uzupełniający na mięsie. Mięso Capibar zdalnie przypomina wieprzowinę.

Słodkowodne Delfin - Ineni (Amazonic Delfin)

Brazylijski krótki las

Anyż na żywo w wodzie całej Amazon, nawet w małych rzekach i jeziorach. Są one czasami mylone z pływaniem w Amazonii z Oceanu Atlantyckiego przez Marine Dolphins, ale inwestycja jest rodzimym mieszkaniem Wielkiej South American River, prawdziwych delfinów słodkowodnych. W porównaniu do ich piersi morskich inwestycja jest dość powolny i w stanie rozwijać prędkość tylko do 22 km / h. Zainay nie tworzy stad, pływają samotnie i zazwyczaj chętnie kontaktują się z ludźmi. Pod wodą, nie pojawiającą się, inwestycja może wynosić do dwóch minut. Waga Dolfin Deliki Dellicy może przekraczać 200 kg, samice zwykle mniejsze.

Brazylijski krótki las

Brazylijski Traveler Spider

Rodzina Canadae (pies).Wspólna brazylijska nazwa zwierząt: Cachorro-Do-Mato-de-Orelha-Curta - Shortwood Forest Dog.Brazylijski sorbood las psa mieszka w szerokiej gamie stref naturalnych Brazylii - las Atlantycki, Sumrado, Amazon Selve - gdziekolwiek jest zamknięte lasy.Shortwood Forest Dog prowadzi noc, pojedynczy styl życia. Osiąga wagę do 30 kg. Po południu zwierzę ukrywa się w gęstych zaroślach.

Brazylijski Traveler Spider

Zwierzęta brazylia

Ten "kolega" wielu turystów odwiedzających Brazylii był rzadki, że zwierząt jest wymieniony w Księdze Gin Records. Jako rekordowy uchwyt wśród pająków według liczby zgonów dla ludzi ukąszeń. Laptop Pawka-Podróżnik Paw 13 cm, Ciało - 3-5 cm. Te pająki są bardzo agresywne, kły są narażone przed atakowaniem. Ich ugryzienie jest nie tylko śmiertelny, ale dla mężczyzn jest również udręczony - przychodzą długą i bardzo bolesną erekcję. Efekt pająka neurolycyny zawartego w trucizie jest jeszcze badany, w szczególności nie jest znany, jak działa na żeński organizm. Ale zgony wśród kobiet po ugryzieniu pająka podróżnego są zarejestrowane.