Hamiless rooster mike: niezwykła historia

Spójrz na zdjęcie, ten szczupły kogut rasy Veadot, nazwany Mike`a, żył, jak wszyscy przedstawiciele. Ale ... brak jego głowy go wyróżnił.

Stało się to w 1945 roku. Zwykły wrześniowy popołudniowy rolnik Lloyd Olsen, mieszkaniec Kolorado, na życzenie jego żony poszedł na dziedziniec ptaka, by siniakowi kogut. Widok rolnika spadł o 5,5 miesięcy T-shirt.

Hamiless rooster mike: niezwykła historia
Mikeles Rooster Mike.

Jak zwykle się dzieje, kogut wziął stodoło i odciął głowę. Ale tutaj wydarzyło się niewytłumaczalne: Mike wstał i zaczął spieszyć się w kręgu. Po dekapitowaniu wiele kurczaka może zająć kilka minut w kręgu, aż umrzesz całkowicie. Ale w tym przypadku Mike nadal zachowuje się, jakby nic się nie stało.

Mike poszedł, jak wszystkie koguty, oszukane skrzydła, a nawet przegapił swoje pióra. Ponadto, bezduszny kogut, słysząc płaczące krewnych, udało mu się odpowiedzieć z kilkoma ochrypularnymi "bykami". Ale w końcu główna funkcja Mike straciła razem z głową - widok.

Hamiless rooster mike: niezwykła historia
Przez półtora roku Mike stał się prawdziwą gwiazdą.

Jak się okazało, topór odciął główną część czaszki, ale nie ma dotkniętego ucha, żyły szyjnej i podstawy mózgu odpowiedzialnego za silnik zwierzęcy. W ten sposób nadal rośnie i przybieramy, unikalny kogut odwiedził również wystawę w Salt Lake City i otrzymał nagrodę w wysokości 10 000 USD. Bronił Miracle Mike mieszkał przez kolejne 18 miesięcy.